Tu vari atbalstīt

Ikviens var atbalstīt Viduslatgales pārnovadu fonda īstenotos virzienus

Sporta, mūzikas un mākslas skolu audzēkņus

Ik gadu izmaksājam vienreizēju stipendiju sporta, mūzikas un mākslas skolu audzēkņiem –talantīgiem bērniem un jauniešiem par izciliem sasniegumiem savā izglītības programmā. Stipendijas apmērs ir no 50-100 EUR. Stipendijas parasti izmaksājam mācību gada sākumā. Stipendijas tiek piešķirtas saskaņā ar nolikumu un iesaistot skolu administrāciju. Savas darbības laikā esam izmaksājuši 244 stipendijas.

Bērnus ar īpašām vajadzībām

Kopš Fonda dibināšanas esam īstenojuši labdarības akciju „Piepildīt sapni”. Akcijas mērķis ir īstenot bērnu ar īpašām vajadzībām īpašos sapņus. Parasti tās ir bērnu vēlmes pēc derīgām un patīkamām lietām (divritenis, dators, gulta, rakstāmgalds u.c.) vai piedzīvojuma (lidojums ar trīsi, atpūta ar ģimeni pie jūras u.c.). Šo gadu laikā esam varējuši piepildīt 105 bērnu sapnīšus. Parasti gada laikā ar ziedotāju palīdzību varam piepildīt ap 15 bērnu sapņus.
Ik pa laikam mūsu palīdzību lūdz ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. 2019.gadā varējām atbalstīt vairākus bērnus ar autismu un autiskā spektra traucējumiem. Plānojam arī turpmāk vairāk darba ieguldīt tieši šīs mērķa grupas atbalstam.

Līvānu novada studējošos jauniešus

Jau trīs gadus ar mūsu lielāko ziedotāju atbalstu tiek izmaksātas stipendijas Līvānu novada studējošajiem jauniešiem. Esam varējuši izmaksāt 92 stipendijas. Stipendija tiek piešķirta uz vienu studiju gadu, tās apmērs ir no 700-3000 EUR. Nolikums nosaka, ka stipendiju komisijā lēmumu pieņemšanā drīkst piedalīties ziedotājs, kurš ziedojis vismaz 1 000 euro.

Grūtībās nonākušos līdzcilvēkus

Katru gadu mēs atbalstām trīs lidz piecus cilvēkus, kuri nonākuši grūtībās. Palīdzam iedzīvotājiem, kurus piemeklējusi ugunsnelaime, slimība, nepieciešamas zāles vai medicīniskas iekārtas.

Preiļu pils atjaunošanas darbus

Viduslatgales pārnovadu fonds ir partneris Preiļu novada domei un strādā, lai palīdzētu piesaistīt ziedojumus Preiļu pils atjaunošanai. Fonda darbības laikā esam palīdzējuši savākt 12 770, 00 euro.

Iedzīvotāju iniciatīvas

Sadarbībā ar Preiļu, Līvānu un bijušajām Vārkavas un Aglonas novadu domēm ik gadu atbalstām ap 25 projektiem mazo grantu “Iedzīvotāji veido savu vidi” programmas ietvaros. Ar Viduslatgales pārnovada fonda un pašvaldību atbalstu ir īstenojušās 191 iedzīvotāju iniciatīvas 86 246, 35 euro apmērā.

Ja kāda no atbalsta jomām Tev ir tuva un arī Tu vēlies piedalīties kopienas stiprināšanā caur labdarību, sazinies ar mums vlpf@inbox.lv, 28399197, vai ziedo uz kādu no nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” kontiem https://www.vlpf.lv/ziedot/ziedot

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums