Stipendijas

Viduslatgales pārnovadu fonds turpina īstenot Labdarības programmu „Stipendijas talantīgajiem bērniem un jauniešiem mūzikā mākslā un sportā”.

Jau ceturto gadu pēc kārtas Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” realizē stipendiju programmu talantīgajiem bērniem un jauniešiem no Aglonas, Līvānu , Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadiem mūzikā, mākslā un šogad arī sportā. Šajā laikā, pateicoties mūsu sponsoriem, jau ir atbalstīti 84 talantīgi jauniešus mākslā un mūzikā. Šīs programmas mērķis ir motivēt jauniešus attīstīt savus talantus un iedvesmot izcilu rezultātu mūzikā, mākslā un sportā sasniegšanai. 

2017. gadā fonds ar ziedotāju atbalstu ir piešķīris 22 stipendijas- mācību maksas mūzikā un mākslā. Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem tika finansiāli atbalstīta sporta nometne. Šogad pirmo gadu tika piešķirtas vienreizējas stipendijas sportā 12 Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem no Preiļu, Aglonas, Riebiņu un Vārkavas novadiem. 

Aglonas novadā stipendijas - mācību maksas mūzikā un mākslā tika piešķirtas Meldrai Kirsanovai, Elmīrai Botorei -Tumovai, Annijai Ratniecei, stipendijas sportā- Laurim Valainim, Kristiānai Valainei. 

Vārkavas novadā stipendijas - mācību maksas tika piešķirtas Preiļu Mūzikas un Mākslas skolas audzēknei Martai Lazdānei, Špoģu Mīzikas un Mākslas skolas audzēknēm Dainai Gailumai un Elizabetei Maijai Somei, Stipendijas sportā Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem Mārim Ceplim un Valijai Vanagai.

Līvānu novadā stipendijas - mācību maksas ir piešķirtas mūzikā un mākslā Kristeram Ziemelim, Rēzijai Māsānei, Ievai Stikānei, Normundam Ločmelim , Ivonnai Brūverei. Sporta skolas audzēkņiem atbalstīta sporta nometne.

Preiļu novadā stipendijas - mācību maksas ir saņēmuši sekojoši audzēkņi Solvita Ragauša, Santa Vojevodska, Agnese Skabe, Sindija Ķīle, Beāte Cirša un Mārtiņš Petrovs. Stipendijas sportā - Rūdolfs Vucāns, Raivo Liniņš, Diāna Afanasjeva , Miks Babris .

Riebiņu novadā stipendijas - mācību maksas mūzikā un mākslā ir saņēmuši - Sofija Vilcāne, Viktorija Nagle, Juris Kokins, Evelīna Lempa, Edīte Rimša, stipendijas sportā - Rasa Saulīte, Armands Briška, Karīna Kovaļova, Sigita Priževoite. 

Fonda vārdā saku sirsnīgu paldies šī gada stipendiju programmas ziedotājiem - SIA MANCO ENERGY LATGALE, SIA “ZELTA ZEME”, LATVIJAS LOTO un individuālajiem ziedotājiem.


Viduslatgales pārnovadu fonda
valdes locekle Janīna Beča
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums