Stipendijas

Stipendijas medicīnas specialitāšu studentiem

Aicinām studentus māsu specialitātē un internista specialitātē pieteikties SIA “Preiļu slimnīca” stipendijai.

Specialitātei “māsa” studiju programmā “Māszinības” stipendijas apmērs ir 400,00 EUR mēnesī uz 10 mēnešiem viena mācību gada laikā. Finansējums ir pieejams diviem stipendiātiem.

Specialitātei “internists” studiju programmā “Rezidentūra medicīnā” stipendijas apmērs uz vienu mācību gadu jeb 10 mēnešiem ir 10000,00 EUR. 400,00 EUR stipendiātam izmaksā reizi mēnesī, 5000,00 EUR mācību maksas segšanai un 1000,00 EUR dalībai starptautiskā konferencē. Finansējums ir pieejams vienam stipendiātam.

Stipendiju administrē nodibinājums Viduslatgales pārnovadu fonds. Stipendijas mērķis ir sekmēt jauno medicīnas jomas speciālistu piesaisti SIA “Preiļu slimnīca”, nodrošinot personāla pēctecību un pakalpojumu kvalitātes izcilību un uzņēmuma konkurētspēju.

Stipendijas nolikums paredz, ka stipendiātiem pēc mācību iestādes absolvēšanas jānostrādā SIA “Preiļu slimnīca”: specialitātei “māsa” - vismaz divas reizes ilgāku periodu kā saņemta stipendija; specialitātei “internists” - vismaz tik pat ilgu periodu, par kuru saņemta stipendija.

Ar stipendijas nolikumu var iepazīties šeit:

Informācija pa tālruni 28399197, vlpf@inbox.lv


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums