Stipendijas

Stipendijas jaunajiem talantiem

Pirms valsts svētkiem ar lielu prieku pasniedzām vienreizējo stipendiju 9 jaunajiem talantiem.

Septiņiem bērniem un jauniešiem no Preiļu mūzikas un mākslas skolas: trompetistam Renāram Koļesņičenko, saksofonistam Artim Borovskim, akordeonistam Jānim Bērzniekam, klarnetistei Alisei Savickai un trīs mākslas nodaļas audzēknēm - Ksenijai Luriņai, Annijai Akmentiņai un Evitai Marijai Aizpurietei.

Mākslas programmas audzēkne - Enija Puriškeviča no Špoģu mūzikas un mākslas skolas un Aglonas bazilika kora skolas audzēknis Vadims Kozlovs arī ieguva stipendiju.

Stipendija jaunajiem talantiem ir Viduslatgales pārnovadu fonda daudzgadu tradīcija. Kopš stipendijas programmas sākuma, tā piešķirta nu jau 282 Līvānu un Preiļu novada bērniem un jauniešiem, kas apgūst mūzikas un mākslas izglītības programmas Līvānu, Preiļu, Špoģu, Aglonas un iepriekš arī Viļānu skolās.

Stipendiju programma ir ziedotāju līdzekļi. Ikviens var būt par atbalstītāju jaunajiem talantiem, ziedojot naudu stipendijām.

Pateicamies Līvānu un Preiļu novadu iedzīvotājiem, kas ziedo VLPF kastītēs mazumtirdzniecības veikalos "Preiļu siers", "Monika", aptiekā Aglonā, bistro "Sipres".

  

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv