Stipendijas

Līvānu novada pedegogiem piešķir stipendijas

Četrpadsmit Līvānu novada vispārizglītojošo skolu skolotājiem tika piešķirtas uzņēmuma “Light Guide Optics International” finansētās radošā darba stipendijas.

Stipendijas pretendentus izvirza skolas administrācija. Tiek vērtēts pedagogu ieguldījums darbā ar skolēniem – to atspoguļo skolēnu sasniegumi dažādās mācību olimpiādēs, radošums pedagoģiskajā darbībā, valsts centralizēto eksāmenu rezultāti un skolēnu mācību snieguma dinamika.

Kopējais stipendiju fonds ir 20 000, 00 EUR. Stipendiju komisiju veido stipendijas devēji “Light Guide Optics International” pārstāvji, Līvānu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes un nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” pārstāvji.

Radošā darba stipendija piešķirta skolotājiem Ingai Kūkusiliņai, Birutai Mukānei, Annai Kārklei, Mārītei Ondzulei, Anitai Strodei, Līgai Slicai, Evitai Jagžai, Jānim Ernstsonam, Jolantai Ļubkai-Tarasovai, Sandrai Ziemelei, Sandrai Kivleniecei, Annai Ģēģerei, Irinai Stepanovai, Tamārai Haritonovai.

Apsveicam no sirds pedagogus par pašaizliedzīgo un izaicinājumiem pilno darbu skolas klasēs un ārpus tām – it īpaši ieguldot papildu darbu, virzot jauniešus uz izciliem mācību sasniegumiem!

Augstu novērtējam ziedotāju – uzņēmumu “Light Guide Optics International” un tā vadītāju Daumantu Pfafrodu personīgi par pedagogu darba novērtējumu un izpratni par izglītotas sabiedrības nozīmi novadā un Latvijā.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums