Piepildīt sapni

Valtera futbola sapnis īstenojies!

23. maijs Valteram no Pelēčiem paliks atmiņā jo labi. Pie Valtera un viņa ģimenes ieradās īpaši ciemiņi – futbola treneris Imants Babris, Latvijas izlases telpu futbolā spēlētāji, čempioni Miks Babris un Matīss Babris, līdzi atvedot dāvanu - futbola bumbu.

Valteram ļoti patīk futbols. Piedaloties labdarības akcijā “Piepildīt sapni”, Valters izteica vēlēšanos – iemantot vasaras spēlēm futbola bumbu. Viduslatgales pārnovadu fonda komanda uzrunāja futbola treneri, treneris uz karstām pēdām iesaistīja čempionus un, āreče, kādā siltā bezvēja maija vakarā vairāku stundu garumā Valtera ģimenes mājas pagalmā notika futbola spēle, treniņš, kūku ēšana un priekpilns burziņš – viss vienā.

Ar lielu azartu bumbu spēlēja ne tikai Valters ar Miku un Matīsu, bet arī mazā futbolista dvīņubrālis Regnārs un māsa Keitija, mamma, tētis un dāmas no Fonda. Jautrību un sportisko pasākumu skaistās bildēs iemūžināja čempionu māmiņa, fotomāksliniece un skolotāja Ieva Babre.

Paldies Babru ģimenei par sirdsdāvanu Valteram – bumbu un lieliski kopā pavadīto laiku Pelēčos!

Laikam jau tieši šādi dzīves prieka pilni brīži un bērnu laimīgās acis ir tas, kas mūs VLPF komandu dzen katru nākamo gadu īstenot labdarības akciju “Piepildīt sapni” bērniem ar īpašām vajadzībām.

Šogad labdarības akcijai ir arī finansiālie atbalstītāji: Sabiedrības integrācijas fonds no LR Kultūras ministrijas piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Foto: Ieva Babre

         

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums