Piepildīt sapni

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar īpašām vajadzībām sapņiem un viņu vecāku vēlmēm. Visi vērsti uz to, lai bērns justos labāk un augtu laimīgāks, mazliet veselāks kā šobrīd tas ir.

Viduslatgales pārnovadu fonds labdarības akciju “Piepildīt sapni” rīko jau vienpadsmito gadu. Pagājušajā gadā labdarības akcijas laikā izdevās savākt ap 5 tūkstošiem eiro un iepriecināt bērnus, palīdzot sasniegt kāroto.

Šogad akcijā piedalās 9 bērni no Preiļu novada un 6 bērni no Līvānu novada. Vairumam bērnu ir diagnosticēts autiskā spektra traucējumi vai diagnozes, kas saistītas ar garīgās attīstības traucējumiem, augšanas grūtībām. Tāpēc respektējām bērnu vecāku loloto vajadzību palīdzēt bērniem ar terapijas vai izglītojošām nodarbībām. Vecāki atzīst, ka dažādu lietu vai mantu netrūkst, taču redzot, ka terapija vai veselību stiprinošas nodarbības palīdz, gribas turpināt uzsākto kursu. Atbalsta terapijām valsts finansējums ir neliels vai arī tā nav vispār, tāpēc ir svarīga ikviena palīdzīga roka vai eiro, kas ļautu turpināt ārstēšanos vai attīstību.

Katrai labdarības akcijai ir savi ziedotāji un atbalstītāji. Zinām, ka arī šai akcijai ir savi pastāvīgie atbalstītāji, kuri gaida iespēju ziedot konkrēti kādam bērniņam vai visiem. Allaž katru gadu mūs pārsteidz jauni ziedotāji, kas pievienojas labdaru pulkam.

Ar prieku un ar patīkamu satraukumu uzsākam 2024. gada labdarības akcijas “Piepildīt sapni” sezonu un aicinām labvēļus, atbalstītājus, ziedotājus iesaistīties.

Bērnu sapņu īstenošanai ziedojumi tiks vākti visu pavasari un vasaru. Akcija noslēgsies ar pasākumu augustā, kur pulcināsim visus akcijā iesaistītos bērnus un viņu ģimenes.

Par bērnu sapņiem vairāk lasīt šeit: 

Ziedot labdarības akcijai var https://www.vlpf.lv/ziedot/ziedot maksājuma mērķī OBLIGĀTI norādot PIEPILDĪT SAPNI.

Aicinām atsaukties arī mantiskos ziedotājus, zvanot pa tālruni 28370261 vai rakstot e-pastu vlpf@inbox.lv

Labdarības akcijas organizēšanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums