Piepildīt sapni

PIEPILDĪT SAPNI 2023


PIEPILDĪT SAPNI 2023

Mans vislielākais sapnis ir izveseļoties, bet pagaidām tas vēl nav iespējams – tā raksta piecpadsmitgadīgs puisis no Līvānu novada – labdarības akcijas “Piepildīt sapni” dalībnieks.
Viduslatgales pārnovadu fonds akciju “Piepildīt sapni” rīko jau desmito gadu. Katru gadu lasām aprakstus par Preiļu un Līvānu novada bērniem, kuri dzīvo tepat starp mums, un bieži vien mēs nemaz nezinām, ka bērniņam ir kāda hroniska saslimšana vai grūtības.
Un jau desmito gadu kopā ar jums – ziedotāji – esam apņēmušies piepildīt bērnu un vecāku vēlmes, kas bieži vien bez mūsu atbalsta būtu un paliktu tikai sapnis.
Šogad akcijā piedalās 8 bērni no Preiļu novada un 7 bērni no Līvānu novada. Bieži vien bērna sapnis ir ļoti praktiska vajadzība. Piemēram, tehnoloģijas ierīces nereti ir veids, kā apgūt pasauli, valodu un pat sazināties ar ģimeni, tāpēc šogad ir vairāki lūgumi pēc planšetdatoriem un telefoniem. Ir iecerētas arī lieliskas lietas, kas noder bērna fiziskajai un garīgajai attīstībai: šūpoles, teleskops, elektromobīlis, velosipēdi, leļļu māja.

Katrai labdarības akcijai ir savi ziedotāji un atbalstītāji. Zinām droši, ka arī šogad būs gan pastāvīgie atbalstītāji, bet vienmēr aicinām pulkā jaunus.
Šogad esam iecerējuši pateikt īpašu paldies trim pirmajiem ziedotājiem, kas ziedos vismaz 100 EUR, - dāvināsim vērtīgu pārsteiguma balvu!

Bērnu sapņu īstenošanai ziedojumi tiks vākti visu pavasari un vasaru. Akcija noslēgsies ar pasākumu augustā, kur pulcināsim visus akcijā iesaistītos bērnus un viņu ģimenes.

Pašu bērnu un viņu vecāku aprakstītos sapnīšus var izlasīt šeit hipersaite uz dokumentu
Ziedot labdarības akcijai var https://www.vlpf.lv/ziedot/ziedot maksājuma mērķī OBLIGĀTI norādot PIEPILDĪT SAPNI.
Aicinām atsaukties arī mantiskos ziedotājus, zvanot pa tālruni 28370261 vai rakstot e-pastu vlpf@inbox.lv

Labdarības akciju finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

    

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums