Piepildīt sapni

Piedalies labdarības akcijā "Piepildīt sapni - 3"

Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” jau trešo gadu rīko akciju „Piepildīt sapni” bērniem ar īpašām vajadzībām. 2015. gadā „Piepildīt sapni - 2” akcijas laikā tika saziedoti 1694 EUR un mantiskie ziedojumi 1358 EUR vērtībā, kas ļāva piepildīt 21 lielākus un mazākus bērnu ar īpašām vajadzībām sapnīšus no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadiem. Viņu lielāko sapni vai kvēlāko vēlēšanos – būt veselam - piepildīt nebija iespējams, bet datori, velosipēdi, telefons, planšete, dīvāns, Akvaparka un Lido centra apmeklējums un citi, ko viņu ģimenes nevarēja atļauties, bija sapnīši, kurus mēs par saziedotajiem līdzekļiem īstenojām. 

Sācies jauns gads un Viduslatgales pārnovadu fonds turpina akciju „Piepildīt sapni -3”, atkal mēs aicinām, uzrunājam uzņēmējus un ikvienu līdzcilvēku sniegt kaut mazāko artavu, lai bērnu ar īpašām vajadzībām sapņi piepildītos. Dažiem tos izdodas piepildīt pašiem, taču dažiem ir nepieciešama palīdzība. Bērni sapņo par dažādām lietām, kuras viņu ģimenes nevar atļauties. Vieniem tie ir datori un telefoni, bet citiem lietas sava talanta pilnveidei un radošai attīstībai, kā vijole, molberts un šujmašīna. Mums - līdzcilvēkiem ir jāpalīdz tos īstenot. Lai pleca sajūta neļautu iestigt bezpalīdzīgās skumjās, bet ar prieku celtu bērnu dzīves kvalitāti. Mūsu visu palīdzību šogad gaida 15 bērniņi ar īpašām vajadzībām no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadiem. 

Visi kopā piepildīsim šos sapņus. Mūsu pašu ziņā ir izvēlēties dot, nevis ņemt. Jo vairāk mēs dodam, jo vairāk saņemam un tikai daloties mēs kļūstam bagāti un laimes piepildīti. 

Lai mums ir vairāk laimīgu bērnu!

No Preiļu pilsētas un novada piepildīsim sapnīšus 4 bērniņiem. Salvja un Markusa sapnītis ir portatīvais dators, Rinalds sapņo par jaunu velosipēdu, bet Gata gan vēlme, gan nepieciešamība ir mobilais telefons.

Aglonas novadā palīdzību gaida 2 bērniņi. Aleksandrs un Oskars – Miks dzīvo vienā audžuģimenē, kurā vēl ir 8 bērni. Viņi visi, gan zēni, gan meitenes, dzīvo vienā istabā. Bērnu sapnis ir izremontēta, un sadalīta divās atsevišķās istabās dzīvojamā platība. Arī tualete ir ļoti sliktā stāvoklī, kuru kopējiem spēkiem gribētos izremontēt. 

Vārkavas novadā īstenosim Katrīnas sapni, kas ir portatīvais dators, bet jaunajai māksliniecei Ievai iegādāsim 4/4 „Menzel” vijoli ar tiltiņu.
Līvānu novadā palīdzību gaida 3 bērni. Danielam iegādāsim planšetdatoru. Linarda lielākais sapnis un nepieciešamība ir rotaļlietas, kas izdala skaņas, lai puika tās varētu mēģināt saklausīt, bet jaunā māksliniece Ieva sapņo par lielu molbertu. 

Riebiņu novadā īstenosim 4 bērnu sapnīšus. Andra un Jāņa sapnis ir portatīvais dators, Gunita sapņo par šujmašīnu, bet Edijam sarūpēsim lielus lego klučus, lai puika varētu vadīt brīvo laiku un attīstīt savas iemaņas. 

Aicinām ziedot un saņemt pozitīvo enerģiju, ko dod dāvināšanas prieks. Lūdzam īstenot bērnu vēlmes un ziedot gan viņu izvēlētās mantas, gan naudiņu, kas palīdzēs viņu vēlmes īstenot. Lai ziedotāji varētu piemērot iedzīvotāju vai uzņēmumu ienākuma nodokļu atlaidi ziedotajām summām, fondam ar LR VID lēmumu ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Visi saziedotie līdzekļi nonāk paredzētajam mērķim. Fonda administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.
Ziedojumus varat veikt gan ieskaitot fonda banku kontos, gan skaidrā naudā griežoties fonda birojā Tirgus laukums 1, Preiļi, LV-5301

Mūsu mājas lapas adrese: www.vlpf.lv

Fonda rekvizīti : 

Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
Reģ.Nr. 40008210954 ,
Bankas nosaukums AS "SEB Banka"
Konta Nr. LV35UNLA0050021079970
AS „Citadele banka”
Konta Nr. LV17PARX0016753060001

Ar pateicību par jūsu dāsnumu un labestību,

Viduslatgales pārnovadu fonda vārdā
valdes locekle Valija Vaivode

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv