Piepildīt sapni

Noslēgusies akcija „Piepildīt sapni-7”

Sapņi mēdz būt dažādi. Lielos sapņus – mūsu labākās ieceres un karstākās vēlmes nemaz kāds no malas nevar piepildīt, bet mazos sapnīšus par jaukām lietām vai interesantiem piedzīvojumiem varam palīdzēt īstenot viens otram.

Jau septīto gadu nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” ar ziedotāju atbalstu varēja īstenot mazos sapnīšus bērniem ar īpašām vajadzībām. Šogad tie bija 15 bērni no Preiļu, Riebiņu, Līvānu un Vārkavas novadiem. Bērni sapņoja par derīgām jaunām vai iepriecinošām lietām, - tika uzdāvināts skrejritenis, telefoni, planšetdatori, dators, dīvāni, atpūtas un mācību stūrītis, divritenis, pedāļu traktors, bezvadu skandas. Divi bērni izvēlējās piedzīvot ko īpašu – lidojumu Aerodium atrakcijās un viesošanos bobsleja trasē Siguldā – tā gan notiks tikai rudenī.

Ir liels prieks, ka globālā vīrusa pandēmija, kas ietekmēja mūs visus, nav izmainījusi ne ziedotāju dāsnumu, ne piesaistītā ziedojuma apmērus. Tā ir laba zīme, - cilvēku sirdis nav nocietinājušās, mēs esam spējīgi domāt viens par otru un būt solidāri. Labdarības akcijā „Piepildīt sapni-7” iesaistījās 36 ziedotāji. Savukārt 6 atbalstītāji ar kārumiem bērniem iepriecināja noslēguma pasākuma dalībniekus. Kopumā tika saziedoti 2782, 21 EUR. Lielākais ziedojums bija 500 EUR, mazākie – „melnie” centi ziedojumu kastītes, kas faktiski bija viens no lielākajiem ziedojumiem – 442, 21 EUR. Tas tikai pierāda, ka katrs cents ir no svara, lai īstenotu sapņus.

„Piepildīt sapni-7” noslēguma pasākums notika 22. augustā Līvānu mākslas un amatniecības centrā. Akcijā iesaistītie bērni, viņu vecāki, brāļi, māsas un draugi tika cienāti ar saldumiem un baudīja Saldus burvju mākslinieka Haralda un viņa asistentes Baibas uzvedumu ar pārsteidzošiem burvju trikiem. 

Aplausus un pateicību ir pelnījuši pilnīgi visi, kas iesaistījās un atbalstīja visos labdarības akcijas posmos!

Labdarības akcijas „Piepildīt sapni-7” ziedotāji:
Inese Beča, Dace Cgojeva, Evija Gurgāne, Marija Švābe, Jūlija Suhodoļska, Iveta Iraida, Žanna Osipova, Valija Vaivode, Sandis Tomsons, Kristīne Meldere, Mārtiņš Eglītis, Elita Jermolajeva, Iveta Kunakova, Astrīda Leikuma, Rita Semeiko, Ineta Liepniece, Anna Bartuša, Andris Gribuška, Biruta Čaunāne, Ieva Vaine, Silva Jeromanova-Maura, SIA “VICARS”, SIA “Gribolva”, SEHNER – INTERNATIONAL, Natālija Rubīne, Inga Teilāne, Igors Bogdanovs, Janīna Beča, Līga Strupā.

Akcijas mantiskie ziedotāji:
SIA “SENCIS”, Pludmales kafejnīca “Pampūkas”, SIA “Axel”, IU ”Emile”, Veikals “Akcents” un “Volmārcentrs”, Sintija Logina “Piece of Touch”.

Akcijas noslēguma pasākuma atbalstītāji: Līvānu novada dome, Latgales mākslas un amatniecības centrs, Preiļu NVO centrs, Veikalu tīkls “Maxima Latvija”, SIA “TU Lauki”, Ināra Indrikova, SIA “Glear” jeb Jersikas čipsi, Ilzes un Gunta ģimenes uzņēmums.

Labdarības akcija "Piepildīt sapni" daudzu gadu garumā var īstenoties pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam.

Bildes no pasākuma šeit:

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv