Piepildīt sapni

Labdarības akcija “Piepildīt sapni - 7”


Viduslatgales pārnovadu fonds nu jau septīto pavasari uzsāk labdarības akciju “Piepildīt sapni”. Mūsu komanda izzina piecu novadu bērnu ar īpašām vajadzībām vēlmes un piesaista ziedotājus, lai kopīgiem spēkiem piepildītu viņu kārotos sapnīšus.

Katram savs sapnis pagalvī, taču ir tādi, kuru piepildījums nav atkarīgs no mums pašiem. Smagi, ja lolotais sapnis saistīts ar mūsu vai bērnu veselību. Mēs gan nevaram kā burvju fejas iedot bērniem labu veselību, bet varam kopā sarūpēt līdzekļus, lai bērnu ilgošanās pēc noderīgas, attīstošas vai iepriecinošas lietas kļūtu par īstenību.

No Preiļu novada piepildīsim 6 bērnu sapņus. Irina sapņo par velosipēdu, lai kopā ar draudzenēm varētu izbraukāt parka celiņus. Emīls, kā lauku puika, sapņo par pedāļu traktoru ar piekabi un kausu. Ievas sapnis ir pozitīvas emocijas, kuras viņa vēlas gūt izbraucot ar “Zērgli” un lidojot vēja tunelī Aerodium. Gabrielas sapnis ir planšete. Dāvida lielākā vēlme ir pabūt Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, un satikt slavenu bobslejistu. Agneses un viņas mammas vēlme un nepieciešamība ir medicīnas preces, kurām naudas līdzekļu pietrūkst.

No Riebiņu novada palīdzību gaida 3 bērni. Angelika būtu priecīga par komfortablu mācību un atpūtas stūrīti. Artūrs sapņo par Sony bezvadu skaļruni. Evelīnas sapnis ir skrejritenis.

Vārkavas novadā palīdzēsim īstenot savus sapņus 2 bērniem. Elvis sen sapņo par savu portatīvo datoru, bet Ingas gan sapnis, gan nepieciešamība ir savs dīvāns.

Līvānu novadā piepildīsim 4 bērnu sapnīšus. Karolīnas Marijas mazais sapnītis ir labs, kvalitatīvs saliekamais krēsls. Nauris ļoti gribētu jaunu mobilo telefonu, bet Samanta un Egils sapņo par planšeti.

Vairāk par bērnu sapņiem: Šeit

Ikviens var kļūt par akcijas “Piepildīt sapni” ziedotāju. Ziedojot mēs atdodam kādu daļu savas naudas, bet iegūstam pretim bērnu laimīgās acis, uzticēšanos pieaugušajiem un pasaulei, pārliecību, ka skaļi izteiktas vēlēšanās tiek sadzirdētas un mēs palīdzam viens otram tās īstenot.

Ja vēlaties iepriecināt kādu bērnu vai jaunieti Latgalē, tad dodiet ziņu vai ziedojiet Viduslatgales pārnovadu fonda mājas lapā ar norādi “Ziedojums-Piepildīt sapni” vai Fonda birojā. Kādas sirsniņas sapnis piepildīsies ar Jūsu palīdzību! Jebkura Jūsu ziedotā summa palīdzēs piepildīt bērna sapni, veicinās viņa dzīves kvalitātes uzlabošanos!

Visi saziedotie līdzekļi nonāk paredzētajam mērķim. Fonda administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem. Fondam ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, - ziedotāji var piemērot ienākuma nodokļu atlaidi ziedotajām summām.

Nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” rekvizīti

Adrese: Tirgus laukums 1, Preiļi, LV-5301
Saņēmējs: Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
Reģ. nr. 40008210954
AS "SEB Banka"
Konta nr. LV35UNLA0050021079970
AS „Citadele banka”
Konta nr. LV17PARX0016753060001
AS "Swedbank"
Konta nr. LV72HABA0551046892983

Ziedojumi tiešsaistē mājaslapā: www.vlpf.lv
Norāde maksājuma uzdevumā: “Ziedojums-Piepildīt sapni”.

Informācija par akciju Irēna Suhodoļska, 28370261, vlpf@inbox.lv

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv