Piepildīt sapni

Labdarības akcija "Piepildīt sapni - 6"

Mēs katrs sapņojam. Sapņo lieli, sapņo mazi. Sapņo aizvērtām acīm, sapņo atvērtām acīm. Vai jūs zinājāt, ka sapņi ir jāizsaka skaļi un bieži, tikai tad tie piepildās! Vai esat ievērojuši, ja bērniņš kaut ko ļoti vēlās, viņš iečukst vecākiem savu sapni austiņā, uzraksta Salatētim vēstuli, vai arī vienkārši skaļi to pasaka. Nekas tāpat vien nenotiks, ja mēs viens ar otru nerunāsim, nekomunicēsim.

Kaut arī patiesā svētku burvība slēpjas kopā būšanā, mazās sirdis tomēr alkst pēc pārsteiguma, dāvaniņas, brīnuma. Diemžēl, daudzu bērnu sirsniņas bieži vien skumst, jo mammām vai tētiem nepietiek līdzekļu, lai apdāvinātu savus bērnus. Mums ir iespēja svētkus uzdāvināt. Katram no mums ir kāds sapnis, kuru vēlamies piepildīt. Dažiem to izdodas piepildīt pašiem, taču dažiem nepieciešama palīdzība, un tāpēc šogad, nu jau sesto gadu, tiks realizēta Labdarības akcija “Piepildīt sapni” bērniem ar īpašām vajadzībām. Viduslatgales pārnovadu fonda darbinieki ar bērniem un viņu vecākiem aprunājušies un izdibinājuši bērnu sapnīšus. Tika nosaukti visdažādākie sapnīši un vēlmes. Mūsu kopīgais uzdevums ir tos īstenot. 

Bērnu sapņi tiešām ir tik dažādi:

No Preiļu pilsētas un novada palīdzību gaida 4 bērni. Marikas sapnis ir elektromobilis. Sabīne un Sindija sapņo par mobilajiem telefoniem, bet Rebekas un viņas vecāku sapnis ir smilšu un gaismas kaste.

No Līvānu pilsētas un novada piepildīsim sapņus 5 bērniem. Alisa un Kristiāna sapņo par personīgo portatīvo datoru. Ričards gribētu planšetdatoru. Vadimam nepieciešams dīvāns, bet Artjoms sapņo kā viņš trenējas ar savu velosipēdu. 

No Riebiņu novada palīdzēsim 3 bērniem. Paula sapņo par slidkalniņu. Sendijs Ričards ļoti gribētu velosipēdu, bet Paula Luīze ar vecākiem gribētu aizbraukt pie jūras. 

No Vārkavas novada palīdzību gaida 2 bērni. Jānis gribētu jaunu velosipēdu, bet Olivers labprāt rakstītu un zīmētu uz magnētiskās tāfeles. 

No Aglonas novada piepildīsim Iļjas sapni. Rudenī zēns uzsāk skolas gaitas, tāpēc viņš sapņo par savu rakstāmgaldu. 

Paldies, ka uzticējāt mūsu fondam tik sirsnīgu un nopietnu sapņu realizēšanu. 

Aicinām mājas lapā www.vlpf.lv iepazīties ar fonda realizētajām aktivitātēm. Ja vajadzīga papildus informācija par fonda darbību vai projektiem, lūdzam zvanīt 28370261. Visi ziedotāji būs minēti fonda mājas lapā un preses relīzēs. Vēršam Jūsu uzmanību, ka fondam ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss ar atļauju saņemt ziedojumus. Ziedojot privātpersonām un uzņēmumiem ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atlaidi. Ziedojumus varat veikt ieskaitot fonda bankas kontā vai skaidrā naudā, vēršoties fonda birojā Tirgus laukums 1, Preiļi, LV-5301

Fonda rekvizīti :

Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
Reģ. Nr. 40008210954,
Konta numurs :
AS "SEB Banka"
LV35UNLA0050021079970
A/S „Citadele banka”
LV17PARX0016753060001 

Mērķis : ziedojums akcijai „Piepildīt sapni”


Vairāk ar bērnu sapņiem var iepazīties šeit: Piepildīt sapni 2019.gads.docx

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv