Piepildīt sapni

Labdarības akcija "Piepildīt sapni - 5"

Šogad, nu jau piekto gadu pēc kārtas, tiek realizēta Labdarības akcija “Piepildīt sapni” bērniem ar īpašām vajadzībām, kas ir ļoti emocionāla fonda darbiniekiem un ir liels atbalsts ģimenēm, kur aug īpašais bērniņš. Akcijai nepieciešamā summa ir vismaz 3000 EUR. Fonda darbinieki ir darbojošies kā psihologi, lai uzrunātu gan vecākus, gan bērnus un noskaidrotu kvēlākos sapņus, kas padarītu bērnu ikdienu saturīgāku. Uzzinot bērnu vēlmes mēs bijām pārsteigti, ka bērnu lielākais sapnis ir dators vai televizors, viņiem nav iespējas meklēt informāciju skolas vajadzībām, kontaktēties ar vienaudžiem, sajusties neatkarīgi, jo diemžēl dažiem dzīve notiek gandrīz tikai savās istabās. Citi katru dienu apmeklē bibliotēkas, kur atrodas pagasta dators, kas ne vienmēr ir pieejams bērnam. Bet tik ļoti gribas... 

Mēs ļoti ceram uz ik viena līdzcilvēka un uzņēmuma atbalstu, tādēļ aicinām Jūs kļūt par Viduslatgales pārnovadu fonda ziedotāju! Jebkura Jūsu ziedotā summa, dators vai velosipēds palīdzēs bērniem un jauniešiem attīstīt savas spējas un veicinās viņu dzīvesprieku un veselības uzlabošanos! 

No Preiļu pilsētas un novada piepildīsim sapnīšus 5 bērniņiem. Emīla un Aleksandra sapnis ir velosipēds, bet Mārtiņa un viņa ģimenes sapnis ir portatīvais dators. Mareks sapņo par planšetdatoru, bet Diānai nepieciešamas būtu bilžu un muzikālās grāmatas. 

Aglonas novadā palīdzību gaida 4 bērni. Milanas un Aleksandra sapnis ir velosipēds, Laura un Oskars ļoti vēlas planšetdatoru.

Līvānu novadā palīdzību gaida 5 bērni. Edgars sapņo par portatīvo datoru, bet Marianas sapnis ir savs televizors. Linardam ļoti gribētos savu velosipēdu. Divu jauniešu sapnis ir planšetdators. 

Riebiņu novadā īstenosim 4 bērnu sapnīšus. Simonas sapnis un nepieciešamība ir portatīvais dators. Aivita un Evelīna sapņo kā vasarā varēs braukāt ar savu velosipēdu. Aivis, kā neatlaidīgs un talantīgs futbolists, sapņo par profesionālu futbola bumbu vai dīvānu.

Aicinām mājas lapā www.vlpf.lv iepazīties ar fonda realizētajām aktivitātēm. Ja vajadzīga papildus informācija par fonda darbību vai projektiem, lūdzam zvanīt 28370261.
Visi ziedotāji būs minēti fonda mājas lapā un preses relīzēs. Vēršam Jūsu uzmanību, ka fondam ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss ar atļauju saņemt ziedojumus.
Ziedojot privātpersonām un uzņēmumiem ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atlaidi.

Ziedojumus varat veikt ieskaitot fonda bankas kontā vai skaidrā naudā, vēršoties fonda birojā Tirgus laukums 1, Preiļi, LV-5301

Fonda rekvizīti : 

Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
Reģ. Nr. 40008210954,
Konta numurs :
AS "SEB Banka"
LV35UNLA0050021079970
A/S „Citadele banka”
LV17PARX0016753060001
Mērķis : ziedojums akcijai „Piepildīt sapni”


Vairāk ar bērnu sapņiem var iepazīties šeit: 2018.g. apraksti.docx

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv