Piepildīt sapni

Labdarības akcija "Piepildīt sapni - 4"

Jau ceturto gadu turpināsLabdarības akcija “Piepildīt sapni” bērniem ar īpašām vajadzībām, kas ir ļoti emocionāla gan fonda darbiniekiem, gan ziedotājiem un ir liels atbalsts ģimenēm, kur aug īpašais bērniņš. Šī akcija ir īpaša darbiniekiem un sniedz lielu gandarījumu bērniem un viņu vecākiem.Mums visiem dzīvē ir sapņi - lielāki un mazāki. Daži piepildās, daži joprojām tiek sapņoti ar cerību uz piepildīšanos. Fonda darbinieki reizēm darbojas kā psiholoģi, lai uzrunātu vecākus un noskaidrotu kvēlākos bērnu sapņus, kas padarītu viņu ikdienu priecīgāku, krāsaināku, piepildītāku! Kopējiem spēkiem mēģinām šos sapņus piepildīt. Tie ir ļoti dažādi – portatīvais dators, televizors, ritenis, dīvāns vai gultiņa, sporta inventārs, pūkains trusītis un vēl daudz kas cits, par ko mēs pat nevaram iedomāties. 

Varbūt Jums ir kāda ideja, kā tieši Jūs gribētu iepriecināt kādu bērnu vai jaunieti Latgalē, tad rakstiet, zvaniet un kādas sirsniņas sapnis piepildīsies ar Jūsu palīdzību! 


Mēs ceram uz Jūsu atbalstu, tādēļ aicinām Jūs kļūt par Viduslatgales pārnovadu fonda ziedotāju! Jebkura Jūsu ziedotā summa palīdzēs piepildīt bērna sapni, veicinās viņa dzīvesprieku un veselības uzlabošanos! 

No Preiļu pilsētas un novada piepildīsim sapnīšus 3 bērniņiem. Laimas un Sandra sapnis ir portatīvais dators, bet Deniss ir liels muzikants un viņa sapnis ir akordions.

Aglonas novadā palīdzību gaida 4 bērni. Pāvela un Andreja sapnis ir velosipēds, Maikls ļoti vēlas portatīvo datoru, bet Valērijam gan sapnis, gan nepieciešamība ir invalīdu ratiņi. 

Vārkavas novadā īstenosim sapnīšus divām meitenēm – Ilutai ļoti vajadzīgs dīvāns, bet Inga sapņo par planšeti. 

Līvānu novadā palīdzību gaida 5 bērni. Armands un Nauris sapņo par portatīvo datoru, bet Ilzes un Karolīnas sapnis ir televizors.

Riebiņu novadā īstenosim 5 bērnu sapnīšus. Aleksandrs sapņo par portatīvo datoru, Maksimam gan sapnis, gan nepieciešamība ir jauna gulta, Nikolajs sapņo kā viņš vasarā varēs braukāt ar savu velosipēdu, Ilvars ļoti vēlas televizoru savā istabā, bet Mārīte grib rūpēties un priecāties par maziem, baltiem, pūkainiem trusīšiem. 

Lai ziedotāji varētu piemērot iedzīvotāju vai uzņēmumu ienākuma nodokļu atlaidi ziedotajām summām, fondam ar LR VID lēmumu ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

!!!Visi saziedotie līdzekļi nonāk paredzētajam mērķim. Fonda administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem!!!

Ziedojumus varat veikt gan ieskaitot fonda banku kontos, gan skaidrā naudā griežoties fonda birojā Tirgus laukums 1, Preiļi, LV-5301
Mūsu mājas lapas adrese: www.vlpf.lv


Fonda rekvizīti : 

Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
Reģ.Nr. 40008210954

AS "SEB Banka"
Konta Nr. LV35UNLA0050021079970

AS „Citadele banka”
Konta Nr. LV17PARX0016753060001


Mēs visi kopā varam piepildīt šo 19 Bērnu sapnīšus!


Detalizētāku aprakstu par bērniem skatīt šeit: piepildīt sapni 2017.g..docx
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums