Piepildīt sapni

Kaut katrs sapnis būtu tik viegli piepildāms

Tā reizēm nākas padomāt, kad pieredzi - bērnu ar noderīgu lietu var tik ļoti iepriecināt un pat padarīt laimīgu kaut vai uz brīdi.

Kitija dzīvo un mācās mājās. Daudz laika sanāk pavadīt kopā ar vecomāti, kas viņu audzina. Kitijai lielu prieku sagādā rosīties virtuvē, gatavot ēst. Arī telefonā viņa daudz skatījās raidījumus par gatavošanu, kulināriju. Nu Kitija savos iemīļotākos raidījumus varēs redzēt viedtelevizorā. Par jauno mantu Kitija ir sajūsmā un pateicībā sūta visiem ziedotājiem paldies!

Sofija rudenī ies skolā. Kad iesaistījās akcijā, viņas sapnis bija leļļu māja. Bet tuvojoties bērnu dārza izlaidumam, bija skaidrs, ka noderīgāks būs kas cits - tāpēc nonācām līdz jaunam, skaistam divritenim. Sofija ir iepriecināta 

Labdarības akcija "Piepildīt sapni" tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums