Piepildīt sapni

Katrs sapnis sākas ar sapņotāju

Labdarības akcija “Piepildīt sapni -8” noslēdzas

Esam gandarīti paziņot, ka šī gada labdarības akcija bērniem ar īpašām vajadzībām ir noslēgusies. No piecpadsmit bērniem deviņi jau ir saņēmuši savu sapnīšu piepildījumu. Vēl seši bērni saņems savas dāvaniņas – fērbiju, Hot Wheels auto trasi, nošu statīvu, telefonus un planšetes noslēguma pasākumā 21. augustā Preiļos.

Īpaši priecājamies, ka ir palielinājies ziedotāju skaits. Šogad akcijā iesaistījušies 40 individuālie ziedotāji un divi uzņēmumi. Vismaz diviem bērniem sapņus varējām īstenot ar ziedojumu kastītēs savākto naudiņu. Vēlamies pateikties SIA “Zolva” - “Preiļu siera” veikali Preiļos un Līvānos, kafejnīcai “Sipres” Līvānos, kafejnīcai “Monika” Līvānos, pludmales kafejnīcai “Pampūkas” Preiļos, aptiekai “Nameda L” Aglonā, kafejnīcai “Piektais elements” Līvānos un Preiļu NVO centram par iespēju izvietot ziedojumu kastītes. Paldies ziedotājiem, kuri iemet naudiņu! Paldies grāmatu lasītājiem, kas ziedo naudu pret grāmatām – Zāļu tirgū Preiļos tika saziedoti 40 EUR.

Kopējais ziedojumu apmērs akcijai ir 2919, 72 EUR.

Pateicamies individuālajiem ziedotājiem:

Sanita Dzene, Jūlija Suhodoļska, Valija Vaivode, Aleksandrs Mārtiņš Blūms, Marina Veisa, Jānis Strižko, Ārijs Vucāns, Iveta Stašulāne, Bonifācijs Kļavinskis, Iveta Kunakova, Silva Jeromanova-Maura, Iveta Kivleniece, Irēna Suhodoļska, Anita Seļicka, Ineta Liepniece, Sandra Sprindža, Irēna Martukāne, Kristīne Kokina, Klavdija Zarāne, Gita Kurme, Ieva Pakere, Ilze Cepurniece, Rita Semeiko, Anna Bartuša, Santa Ancāne-Novikova, Edīte Jērāne, Jānis Jonass, Sintija Tihomirova, Ženija Cirša, Lolita Valaine - Aizbalte, Liene Šaitere, Alīna Zaķe, Ieva Jermuša, Ginta Mališeva, Maruta Plivda, Natālija Rubīne, Žanna Osipova, Evija Gurgāne, Marija Švābe un viens anonīms ziedotājs, kā arī uzņēmumi SIA “SEHNER-International” un SIA “Sigulda adventures”.

Bērnus, kas piedalījās akcijā, un viņu vecākus aicināsim uz noslēguma pasākumu 21. augustā Preiļu parka Ādama un Ievas salas estrādē.

Ziedojumus turpinām pieņemt gan kastītēs, gan arī iedrošinām ikvienu, kas jūtas aicināts atbalstīt bērnus ar īpašām vajadzībām un ziedot arī ārpus labdarības akcijas. Viduslatgales pārnovadu fonds veido uzkrājumu, lai grūtā brīdī varētu palīdzēt ģimenēm, kas audzina bērnu invalīdu vai ar īpašām vajadzībām, segt izdevumus par pakalpojumiem vai medicīnas precēm, ko nenodrošina nedz valsts, nedz pašvaldība. Šovasar varam palīdzēt segt silto smilšu nodarbības mazam zēnam no Vārkavas puses.

Ziedot var ar mūsu mājas lapas starpniecību: https://www.vlpf.lv/ziedot/ziedot

Labdarības akcija “Piepildīt sapni” notiek jau astoto gadu. Katru gadu varam piepildīt ap 15 bērnu ar īpašām vajadzībām vēlmes pēc derīgām vai patīkamām lietām. Šo gadu laikā kopā ar ziedotājiem esam varējuši piepildīt 105 bērnu sapņus.

  

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv