Piepildīt sapni

Akcija “Piepildīt sapni - 6” noslēgusies


Siltā 17. augusta sestdienā 15 bērnus ar īpašām vajadzībām, viņu vecākus, brāļus, māsas un draugus aicinājām uz akcijas “Piepildīt sapni - 6” noslēguma pasākumu. Šogad tas notika Preiļos pilsētas svētku ietvaros. Katram no šiem bērniņiem bija savs lielāks vai mazāks sapnis, kurš, pateicoties ziedotājiem, tika piepildīts. Jau pavasarī ar saviem velosipēdiem sāka vizināties Artjoms, Jānis un Sendijs Ričards. Marika lepna sēdās pie elektromobiļa stūres, bet mazā Paula priecīga šļūc no slidkalniņa un šūpojas šūpolēs, kas atrodas savas mājas pagalmā. Paula Luīze ar vecākiem pabija pie jūras Liepājā, bet mazais Olivers priecājas par magnētisko tāfeli, kas zēnam ļauj mācīties rakstīt, gan izpausties mākslinieciski. Iļja septembrī uzsāks skolas gaitas un mācīsies pie jauna rakstāmgalda. Rebeka un viņas vecāki priecājās par smilšu un gaismas kasti un ļoti cer, ka, darbojoties tajā, uzlabosies meitenes veselība. Vadims laiku vada uz jauna dīvāna. Noslēguma pasākumā māsiņas Sabīne un Sindija tika pie saviem mobilajiem telefoniem, bet Alisa un Kristiāna piepildīja savu sapni par portatīvo datoru. Ričards ļoti priecājās par savu planšetdatoru. Mēs, “Piepildīt sapni - 6” organizētāji, sajutām prieku, pozitīvu enerģiju un gandarījumu visas akcijas laikā. Prieks bērnu un viņu vecāku acīs vairo mūsu spēkus un vēlmi darīt arī turpmāk labas lietas un īstenot jaunas idejas. Pats lielākais paldies ziedotājiem un pasākuma atbalstītājiem.

“Piepildīt sapni - 6” ziedotāji:

SIA “Automobilists”, SIA “Sencis”, SIA “Planēta”, SIA ”Sehner - international”, SIA “Preiļu celtnieks”, Mārtiņš Eglītis, Gunita Gruziņa – Vanceviča, Kristīne Meldere, Agnese Celherte – Ozola, Alīna Zaķe, Natālija Rubīne, Kaspars Kurmis, Valija Vaivode, Jānis Logins, Evija Caune, Irēna Suhodoļska, Žanna Osipova, Aija Smirnova, Artis Utināns, Silva Jeromanova-Maura

Pasākuma atbalstītāji:

SIA “Maxima”, SIA “Glear”(Jersikas čipsi), biedrība “Preiļu NVO centrs”, SIA “TU Lauki”, Ināra Indrikova, Ilzes un Gunta ģimenes uzņēmums.

Paldies visiem, kuri akciju atbalstīja ziedojot ziedojumu kastītēs.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv