Piepildīt sapni

Akcija „Piepildīt sapni - 5” noslēgusies.

Karstā 3. augusta pēcpusdienā Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” notika akcijas noslēguma pasākums. Mēs, Viduslatgales pārnovadu fonda darbinieki, kopā pulcinājām akcijā iesaistītos bērnus, viņu vecākus, brāļus un māsas, kā arī ziedotājus un pasākuma atbalstītājus.


                 Šogad akcijā „Piepildīt sapni - 5” sapņoja un savus sapņus arī piepildīja kopā 18 bērni no Līvānu, Riebiņu, Preiļu un Aglonas novadiem. Bērnu sapņi bija dažādi – velosipēdi, planšetdatori, portatīvie datori, televizors. Sportisks jaunietis, kurš aktīvi nodarbojas ar futbolu, sapņoja par profesionālu futbola bumbu. Pasākumā uzrunu teica Aglonas novada domes pārstāvis Juris Butēvics. Ar priekšnesumiem priecēja burvīga dejotāja Vita Skuķe no Pelēčiem, Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centra „Strops” vokālais meiteņu ansamblis (vadītājs Intars Mežinieks) un dejojošās maskas. Vitas ģimene bija sarūpējusi katram bērniņam medus trauciņu, ko pasākuma laikā arī pasniedza. Visus ļoti aizkustināja akcijas dalībnieka Aigara Skrindas dziedājums. Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle Janīna Beča pateicās visiem labajiem cilvēkiem, kuri atbalstīja akciju un pasākumu, kā arī ik vienam, kurš ņēma dalību pasākuma sagatavošanā, vadīšanā un bērnu atvešanā uz pasākumu. Īpašs paldies Līvānu novada sociālajai darbiniecei Ingai Veibai par sapratni. Viņa arī veltīja uzmundrinošus vārdus ģimenēm, kurās aug īpašais bērniņš. Noslēgumā pasākuma vadītāja – atraktīvā bitīte visus aicināja uz cienastu.


Pats lielākais paldies akcijas „Piepildīt sapni - 5” atbalstītājiem. Tie ir:


SIA „Zelta zeme”, SIA „SilJa”, SIA „AJ Gravels”, SIA „Automobilists”, SIA „Planēta”, SIA „Sencis”, SIA „RD Electronics”, 10 privātpersonas un ziedotāji, kas ziedoja ziedojumu kastītēs.


Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: SIA „Glear”, biedrībai „Preiļu NVO centrs”, SIA „TU Lauki”, SIA „Maxima Latvija”, veikalam „Beta” Preiļos un 6 privātpersonām.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums