Palīdzība Ukraiņiem

Ķirbju gatavošanas meistarklase Ukraiņu sieviešu atbalsta grupai

14. janvārī  Preiļu viesnīcas virtuvītē notika jauks neformāls pasākums - ķirbju gatavošanas daudzveidības meistarklase.

Meistarklase bija patīkams turpinājums psiholoģes Ingas Reinfeldes vadītājai atbalsta grupai Ukraiņu sievietēm. Ķirbju meistarklases vadītājs bija Ingas dzīvesbiedrs Gatis. Reinfeldi ir cilvēka attīstības centra “Rāmzeme” dibinātāji, kuri gadiem ir meklējuši pilnveidošanās pieejas, kas raugās uz cilvēku kopveselumā un skar daudzpusīgu cilvēka attīstību.

Meistarklases mērķis bija parādīt ekonomiskas un visiem pieejamas gatavošanas receptes no ķirbja.

Sestdien virtuvītē pulcējās ne tikai sievietes, bet arī vīri un bērni. Gatavojot, sanākušie pārrunāja ne tikai tradicionālo ēdienu gatavošanu, bet arī pārsprieda par Latvijas un Ukrainas dzīves atšķirībām, kopīgo, lauksaimnieku dzīvi.

Pagatavotais ēdiens klātesošajiem gāja pie sirds. Bērni vienmēr ir kritiskākie vērtētāji, un tieši tāpēc dubults prieks, ka arī viņiem lieliski garšoja! Viss tika apēsts.

Produktus palīdzēja sagādāt Viduslatgales pārnovadu fonds. Ķirbjus, garšvielas un pašu meistarklasi ukraiņiem uzdāvināja "Rāmzemes" vadītāji Gatis un Inga Reinfeldi.

Foto: Inga Reinfelde

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums