Palīdzība Ukraiņiem

AS “Preiļu siers” atkārtoti sarūpējusi palīdzības kravu Ukrainas pilsētai Ņižinai

11. janvārī, pateicoties A/S “Preiļu siers” labvēlībai, Preiļu novada pašvaldības un Viduslatgales pārnovadu fonds atbalstam, ceļu pie sadraudzības pilsētas Ņižinas partneriem uzsāk vēl viena palīdzības krava.

Palīdzības kravā nosūtīts liels apjoms A/S “Preiļu siers” un meitas uzņēmumu (A/S “Latgales piens”, A/S “Krāslavas piens”) saražotās piena produkcijas, kā arī gaļas konservi, strāvas ģenerators un dīzeļsildītājs. Iekārtas iegādātas par līdzekļiem, kas tika saziedoti Labdarības koncertā “Ukrainas atbalstam” Riebiņos (25.11.2022.) un Preiļu novada pašvaldības finansējumu.

Preiļu novada pašvaldība izsaka vislielāko pateicību A/S “Preiļu siers” un personīgi Jāzepam Šņepstam, kā arī Viduslatgales pārnovadu fondam par sadarbību un atbalstu sadraudzības pilsētas partneriem. Tāpat lielu paldies sakām ikvienam labās gribas cilvēkam, kurš atsaucies aicinājumiem ziedot gan labdarības koncertā, gan citās reizēs. Kopīgiem spēkiem esam varējuši sniegt palīdzību ukraiņu cilvēkiem gan viņu zemē, gan tiem, kuri šobrīd uzturas pie mums, Preiļu novadā.

Plašāka informācija: https://ieej.lv/Pu4Hq

Teksts un foto: Ieva Pastare


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums