Mērķprojekti/akcijas

Paldies par atbalstu ziedotāj!

10. augustā Viduslatgales pārnovadu fonda pārstāvji ceļoja uz Līvāniem pie Igora Nikiforova ģimenes, lai uzdāvinātu meitenei Leldei divstāvīgo gultu ar matraci un jaunu gultas veļu.

Tētis Igors ar meitu Leldi dzīvo Līvānu pilsētā . Ģimenes galva Igors ir smagi slims un daudz līdzekļu tiek tērēti medikamentu iegādei.Sadzīves apstākļi ir trūcīgi, taču tēvs iespēju robežās dara visu iespējamo, lai meitai nekā netrūktu.Leldei ir ļoti darbīga un centīga, sevišķi viņai patīk nodarboties ar kikboksu – tas ir meitenes mīļākais sporta veids. Ģimenīte dzīvo 1-istabas dzīvoklī un lai paplašinātu telpu bija ļoti nepieciešama divstāvīgā gulta apvienota ar darba zonu.

Ģimene jau gada sākumā bija vērsusies pēc palīdzības Līvānu novada sociālajā dienestā, kuri savukārt uzrunāja mūs – Viduslatgales pārnovadu fondu. Labdarības akcijas laikā tika uzrunāti vairāki uzņēmumi. Aicinājumam atsaucās SIA „Furni” no Iķšķiles novada Tīnūžiem, kas bez liekas domāšanas piekrita dāvināt Leldei divstāvīgo gultiņu! No sirds sakām viņiem īpašu Paldies. Kaut vairāk būtu tik atsaucīgu cilvēku! Dāvinājumam pievienojās arī Anna Harčenko no Preiļiem, kas ziedoja meitenei jaunu un kvalitatīvu gultas veļu. Fonda darbinieces Mārīte un Janīna - ērtākai atpūtai jaunu matraci.

Viduslatgales pārnovadu fonds saka lielu Paldies Jums, ziedotāji, par atsaucību un atbalstu Igora Nikiforovu ģimenei no Līvāniem!

Bez Jums mēs to nebūtu paveikuši.

Fonda vārdā labdarības akcijas koordinatore Sarmīte Brūvere

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Noslēdzies Mazo grantu projektu konkurss „Iedzīvotāji veido savu vidi- 2018”

   Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” kopā ar Aglonas, Līvānu, Preiļu un Vārkavas pašvaldībām Mazo grantu projektu konkursu „Iedzīvot

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums