Lūgšanu brokastis

Lūgšanu brokastis Līvānos

Kopīgām lūgšanām ir liels spēks – tās stiprina personīgu ticību un apņemšanos un nodod ziņu Dievam un līdzcilvēkiem par ticīgu cilvēku vienoti izteiktu labo gribu.

Lūgšanu brokastis ir ekumēnisks labdarības pasākums, ko šogad Līvānu pilsētas svētku ietvaros rīko nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” sadarbībā ar Līvānu novada pašvaldību.

Lūgšanu brokastis ir vieta un laiks, kad apliecināt savu cilvēcību, atgādināt sev par dzīvības vērtību un rast mierinājumu Dieva klātbūtnes apziņā. Lūgšanu brokastu tradīcija aizsākusies ASV 1952. gadā, bet Latvijā šo iniciatīvu aizsāka LELB arhibīskaps Jānis Vanags 2005. gadā. Viduslatgalē tradīciju kopj Viduslatgales pārnovadu fonds kopš 2014. gada.

Lūgšanu brokastis notiks 2022. gada 22. jūlijā plkst. 10:00 Līvānos Svētku krastā - Līvānu stikla un amatniecības centra teritorijā, Domes ielā 1.

Pasākumā izskanēs mūsu līdzcilvēku stāsti par dzīvības trauslo robežu un liecības par ticības nozīmi, pārvarot dzīves izaicinājumus, muzikāli priekšnesumi, kopīgas lūgšanas, un kā var noprast no pasākuma nosaukuma – brokastu maltītes baudīšana. Pasākumā piedalīsies Latvijas tradicionālo konfesiju garīdznieki, Līvānu un Preiļu novada domes pārstāvji, vietējie un uzaicinātie mūziķi, kā arī ikviens interesents.

Dalība pasākumā ir par 30,00 EUR ziedojumu. Ziedojums tiks novirzīts dzirdes pārbaudes aparāta iegādei Preiļu slimnīcā, kur pasaulē savus mazuļus laiž māmiņas no visas Latgales, bet visvairāk tieši no Preiļu un Līvānu novadiem. Patreiz kvalitatīva dzirdes aparāta slimnīcā nav, bet tāds ir nepieciešams jaundzimušo dzirdes agrīnai diagnostikai.

Ja ir interese piedalīties Lūgšanu brokastu pasākumā, obligāti jāpiesaka sava dalība pa tālruni 26411294, 25522499 vai rakstot elektroniski uz e-pastu vlpf@inbox.lv līdz 18. jūlijam.

Ziedot var pirms pasākuma mājas lapā www.vlpf.lv izmantojot saiti “Ziedot” ar norādi „Dalība Lūgšanu brokastīs”. Būs iespēja dalības maksu samaksāt skaidrā naudā pirms pasākuma.

Sagatavoja Evija Gurgāne, Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle


Attēla  autors : Albrehts Dīrers "Lūgšanu rokas" (1508)

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums