Lūgšanu brokastis

Lūgšanu brokastis Līvānos

22.jūlijā Līvānos Daugavas krastā pie Līvānu stikla un amatniecības centra notika Viduslatgales pārnovada fonda un Līvānu novada pašvaldības rīkotās labdarības Lūgšanu brokastis. Lūgšanu brokastis ir vieta un laiks, kad varam vienoties kopīgā lūgšanā un apliecināt savu cilvēcību, atgādināt sev par dzīvības vērtību un rast mierinājumu Dieva klātbūtnes apziņā. Viduslatgales pārnovadu fonds šo tradīciju kopj jau kopš 2014. gada, un šogad, pēc divu gadu pārtraukuma, atkal varējām sapulcināt labas gribas cilvēkus kopīgā pasākumā.

Lūgšanu brokastīs sapulcējās ap 70 dalībnieku un kopīgiem spēkiem esam savākuši 2640 EUR lielu ziedojumu, kurš tiks novirzīts dzirdes pārbaudes aparāta jaundzimušajiem iegādei SIA Preiļu slimnīca.

Pie balti un svinīgi klātiem galdiem kopā ar katoļu un luterāņu priesteriem pasākuma dalībnieki vienojās kopīgās lūgšanās, labas gribas apliecinājumā un ticības spēkā.

Klātesošos ar savu uzrunu sveica Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.

Ar muzikālu sveicienu pasākumu pieskandināja brīnišķīgas balss īpašniece-mazā meitenīte Elza, Līksnas skanīgie dziedātāji Sintija, Liene un Mārtiņš, sirsnīgā mūziķu ģimene Māris un Antra Skuteļi, un burvīgus, relaksējošus skaņdarbus no savas kokles izvilināja koklētājs Kārlis.

Paldies Initai un Ievai par spēku un uzdrīkstēšanos atklāt klātesošajiem savu dzīvespieredzi. Inita atklāja savu sāpīgo stāstu -būt par “zvaigžņu bērna” mammu, par spēku turpināt dzīvot un atklāsmi , ko šis dzīves pārbaudījums ir viņai devis. Ieva dalījās ar savas ģimenes stāstu par vectētiņa laimīgu, un kā viņa pati saka, brīnumainu izglābšanos pēc piecu dienu maldīšanās purvā. Šie stāsti vēlreiz apliecina to, cik tomēr dzīvības pavediens ir trausls, bet Dievs allaž dot iespējas un spēku.

Paldies SIA “Ganpekri” no Līvānu novada par Lūgšanu brokastu gardo, svinīgi noformēto mielastu.

Paldies priesteriem Andrim Ševelam, Eināram Alpem, Staņislavam Prikulim, Ēvaldam Bērziņam un Jānim Smirnovam par svētību, par vienošanos kopīgā lūgšanā, par stipriem un uzmundrinošiem vārdiem.

Paldies Ivonnai Brūverei par brīnišķīgo dāvanu-gleznu .

Paldies pasākuma vadītājiem Aija Smirnovai un priesterim Andrim Ševelam par sirsnīgo pasākuma gaisotni.

Un protams liels, sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Lūgšanu brokastis finansiāli atbalstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds, Līvānu novada dome, Latgales reģiona attīstības aģentūra.

Foto autore: Egita Terēze Jonāne, “Vietējā Latgales Avīze”


           
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums