Labdarības projekti

Sniegs pakalpojumu bērniem ar autiskā spektra traucējumiem

Biedrība “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” šogad no jūlija līdz septembrim īstenos nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonda” atbalstīto projektu “ABA terapijas un silto smilšu nodarbības bērniem ar autismu, autisma spektra traucējumiem”. Projekta īstenošanai “Viduslatgales pārnovadu fonds” ir piešķīris finansējumu EUR 3605,00 apmērā. Finansējums ir ziedotāju līdzekļi, kas piesaistīti 2019. gada 13. decembra labdarības pasākumā “Lūgšanu brokastis” Preiļos.
Projekta ietvaros tiks organizēti informatīvie semināri vecākiem un pedagogiem par veiksmīgu sadarbību ar bērniem, par ABA terapiju, notiks individuālas ABA terapijas konsultācijas, mājas vizītes bērniem ar autismu, kā arī silto smilšu nodarbības bērniem no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvanu novadiem. ABA terapijas speciāliste Ilona Smirnova strādās ar septiņiem bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem, kam diagnosticēts autisms vai autiskā spektra traucējumi. Tiek plānotas gan individuālas konsultācijas 12 bērnu vecākiem, gan divu dienu seminārs vecākiem un pedagogiem.
Galvenais šī projekta devums sabiedrībai būs iespēja bērniem ar autismu apmeklēt bezmaksas individuālās ABA terapijas un silto smilšu nodarbības. Bērnu vecāki un pedagogi saņems profesionālu atbalstu savu bērnu audzināšanā un aprūpēšanā.
Vairāk informācijas par nodarbībām un semināriem “Puķuzirnis” mājas lapā šeit un pie biedrības vadītājas Ineses Matisānes 26315587

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums