JIL jaunumi

Projekts "Kopā esot.. - Mēs Varam!" ir noslēdzies

Projekts "Kopā esot.. - Mēs Varam!" ir noslēdzies. Projekta ietvaros 5 novados notika jauniešu apkaimes dabnīcas, kas kopā bija 16 un tās apmeklēja 282 jaunieši, kuri stāstīja par saviem sapņiem, briesmām un vietām, kur jūtas labi, zīmēja kartes un izsapņoja idejas:) un projekta kulminācija bija 16.05., Kastīrē.. - Starpnovadu JAUNIEŠU DIENA 2015, kuras ietvaros notika Jauniešu forums [iedvesmojošas mini lekcijas, darbs grupās un Ideju TOP 5 veidošana], Jauniešu sporta svētki divās vecuma grupās [abu grupu jaunieši cīnījās par galveno balvu - jūras ceļojums uz Stokholmu, ko dāvināja AS Tallink Latvija] un vakars noslēdzās ar ballīti:)

Bildes var atrast - http://www.draugiem.lv/viduslatgales.jil/gallery/

Lielais Paldies visiem, visiem!!! - 


*Kultūras Ministrijai;
*Dienvidlatgales NVO albalsta centram;
*AS Tallink Latvija;
*Aglonas novada domei;
*Līvānu novada domei;
*Preiļu novada domei;
*Riebiņu novada domei:
*Vārkavas novada domei;
*Rušonas pamatskolas direktorei;
*Pavārītēm - Janīnai un Dinai par garšīgajām pusdienām un zupu;
*Visiem tiesnešiem;
*Brīvprātīgajai medmāsiņai;
*un visiem Brīvprātīgajiem, kas piedalījās šī projekta realizācijā!!!

Jūs jaunieši mūs, Viduslatgales JIL, iedvesmojāt un ie-devāt motivāciju virzīties uz priekšu, uzstādīt jaunus mērķus un domāt par jaunām tikšanās reizem ar Jums visiem - katrā novadā, katrā pagastā .. PALDIES!;)

Jūs esat visLabākie, vis-Foršākie, vis-Radošākie, vis-Aktīvākie, vis-Mīļākie, vis-Iedvesmojāšākie, vis-Drosmīgākie, vis-Mērķtiecīgājie JAUNIEŠI..;) (hug)

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv