JIL jaunumi

Jauniešu centrā “ČETRI” norisinājās pašdarināto Ziemassvētku dāvaniņu darbnīca [projekta "Prieks par Brīvu!" ietvaros]

2015.gada 3.decembrī Preiļu novada Jauniešu centra “ČETRI” telpās norisinājās radošā nodarbība “Dāvanu darbnīca”. Adventes laika noskaņā, kad visi pamazām sāk gatavoties Ziemassvētkiem, arī Preiļu jaunieši vēlējās izveidot mazas dāvaniņas saviem mīļajiem. Tādēļ, sanākot kopā, dekoratores Astrīdas Vucānes vadībā, veidoja pašdarinātas Ziemassvētku atklātnes un mazus svētku dekoriņus-dāvaniņas, izmantojot lietotas pogas un vecos, iepriekšējo gadu eglītes bumbuļus. Jaunieši apguva jaunas prasmes, veidojot atklātnes kompozīciju, izvēloties krāsas un faktūru, kā arī iemācījās rīkoties ar karsto līmi un “vecām lietām” piešķirt jaunu dzīvi.

Visas pašdarinātās atklātnes un dāvaniņas izdevās gaumīgas un ļoti skaistas. Arī pašiem dalībniekiem par to bija liels prieks! Dalībnieki apstiprināja, ka tās noteikti nonāks tieši pie tiem tuvajiem cilvēkiem, kuriem tās bija plānotas dāvināt. Katrs dalībnieks izveidoja vairākas atklātnes un dāvaniņas.

Radošā darbā nemanot pagāja 2 stundas un visi jaunieši atzina, ka darbojoties, klausoties mūziku un veidojot šīs dāvaniņas ir radusies ļoti jauka tuvojošos Ziemassvētku sajūta.

Radošā darbnīca “Dāvanu darbnīca” norisinājās projekta “Prieks par Brīvu!” ietvaros.Jauniešu centra “ČETRI” vadītāja
Santa Ancāne

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv