JIL jaunumi

Atskats uz PANKŪKU VAKARU jauniešu centrā "ČETRI" [projekta "Prieks par Brīvu" ietvaros]

2015.gada ziemīgi jaukā 25.novembra vakarā Preiļu novada Jauniešu centra “ČETRI” telpas piepildīja garšīgas smaržas un jauniešu čalas. Preiļu novada jaunieši apņēmīgi mērīja miltu un piena daudzumus, studēja receptes un gatavoja pankūku mīklu, kā arī aktīvi komunicēja, runāja par sev aktuālām tēmām un spēlēja novusu un galda spēles.


Šim pirmajam pankūku vakaram Jauniešu centrā 4 jaunie “pavāri” bija izvēlējušies divas interesantas pankūku receptes: šokolādes pankūkas un amerikāņu pankūkas. Divas jauniešu grupas ķērās pie recepšu pagatavošanas un visi atzina, ka lai gan cepšana padevās lēni, toties rezultāts izdevās garšīgs. Daži no jauniešiem pirmo reizi paši kaut ko gatavoja un atzina, ka tas ir jauki – apgūt jaunas lietas un prasmes. Tie, kuri jau bija gatavojuši ēdienus, palīdzēja mazāk zinošiem. Daži jaunieši bija tik prasmīgi, ka ātri internetā atrada jaunu recepti un ļoti ātri to sagatavoja. Kopā sadarbojoties rezultāts bija ļoti labs! Vakars pagāja jaukā atmosfērā un jaunieši atzina, ka šāda veida vakarēšanas un jaunu prasmju apgūšanas vakari būtu jāturpina.


Vakariņu darbnīca “Pankūku vakars” norisinājās projekta “Prieks par Brīvu!” ietvaros.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums