Jaunumi

Ziemassvētku tirdziņš Tirgus laukumā

Šogad Ziemassvētku gaidīšanas laikā Viduslatgales pārnovadu fonda telpas Tirgus laukums 1, Preiļos pārvārtīsies omulīgā veikaliņā, kurā ikviens ir laipni aicināts iegriezties, iegādāties kādu neparastu, interesantu dāvanu vai vienkārši apsildīties un uz mirkli sajusties ārpus ikdienas.

14., 15. un 16. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00 te saimniekos keramiķe, atraktīvā podu meistare Kristīne Nicmane. Varēs iegādāties plašu “Jašas podi” produkcijas klāstu – sākot no salātbļodām un sviesta traukiem, beidzot līdz vāzēm un auskariem dāmām. Visiem, kas zīmolu pazīst un mīl, šī būs iespēja gan satikt un pačalot ar amatnieci, gan iegādāt dāvanu ne tikai mīļajiem, bet arī sev.

Savukārt, Viduslatgales pārnovadu fonda komanda ir parūpējusies par oriģinālām dāvanām ierobežotā daudzumā, kādas neatradīsiet nekur citur. Dāvanas varēs iegādāties par noteiktu ziedojumu. Ik pārdienu iepazīstināsim jūs ar dāvanu klāstu, un esam pārliecinātas, ka katrai būs savs pircējs.

Katru eiro, ko saņemsim, novirzīsim atbalstam tiem Ukrainas iedzīvotājiem, kuriem šī būs pirmā ziema Latvijā, ārpus dzimtenes, prom no mājām. Mēs esam pēdējos mēnešus varējuši atsaukties vairāk kā 40 palīdzības saucieniem – katru otro dienu pērkam zāles un pirmās nepieciešamības preces. Par iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem esam varējuši apmaksāt ārstu vizītes un bērniem veselību uzturošas procedūras. Kā labdarības organizācija noteikti vēlamies turpināt atbalstīt mūsu līdzcilvēkus, kuri šeit neatrodas sava prieka pēc.

Varam pačukstēt, ka svētku noskaņai būs eglīte un silta tēja. Pat ja neesi noskaņojies pirkt, ienāc apsveicināties un paskatīties, kas te īsti notiek. 

Gaidīsim ar prieku!


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums