Jaunumi

Viduslatgales pārnovadu fondam 10 gadi

Pirms desmit gadiem maijs ir bijis viens no siltākajiem Latvijas meteoroloģijas vēsturē. Un pirms desmit gadiem tajā siltajā ābeļziedu maijā Līvānos, Daugavas krastā, Līvānu stikla un amatniecības centrā satikās 25 labas gribas cilvēki, lai dibinātu jaunu organizāciju. Tā tapa nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds".

Desmit gadu laikā no entuziasma un brīvprātīgā darba iejava raudzēts Viduslatgales pārnovadu fonds ir izaudzis par spēcīgu organizāciju, kuru pazīst, kurai uzticas.

19. maija pēcpusdienā aicinājām Fonda dibinātājus, vadītājus, Uzraudzības padomes locekļus, sadarbības partnerus, ziedotājus, atbalstītājus, lai kopā atskatītos uz noieto ceļu un ar prieku viens otru iedrošinātu un uzmundrinātu iet tālāk, kāpt augstāk, sasniegt plašākus horizontus.

Pa šiem gadiem Fonds ir piesaistījis vairāk kā 850 000,00 eur lielu finansējumu, kas izmantots stipendijām studentiem, skolotājiem mūzikas un mākslas skolu audzēkņiem, sporta skolu audzēkņiem, iedzīvotāju iniciatīvu īstenošanai, vientuļo senioru atbalstam, ģimeņu un bērnu ar īpašām vajadzībām atbalstam, palīdzībai nelaimē un grūtībās nonākušiem, kara bēgļiem no Ukrainas, iedzīvotājiem Ukrainā.

Mecenātu vakarā - desmitgades svinībās pateicāmies 25 dibinātājiem par tik veiksmīgo pamatakmens likšanu kopienu filantropijai Viduslatgalē. Nepārvērtējams atbalsts un milzīga pateicība ir Fonda vislieliskākajiem atbalstītājiem desmit gadu garumā Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Paldies ziedotājiem - stipendiju programmu un mūsu darbības atbalstītājiem - uzņēmumiem Light Guide Optics International, Līvānu kūdras fabrika, Zelta Zeme, Hansahold, Latvijas Loto.

Pateicība par uzticēšanos un auglīgo sadarbību ar Preiļu novada pašvaldība un Līvānu novads.

Paldies ziedotājiem- it visiem, ikvienam!!!! Kopā mēs veidojam kopienu!!!

Pateicība visiem, kuri kādā Fonda nogrieznī bijuši daļa no komandas - darbinieki, brīvprātīgie, uzraudzības padomes dalībnieki, draugi, padomdevēji, simpatizētāji. Un paldies arī tiem, kuri ierauga mūsu darba baltos plankumus un drosmīgu sniedz mums atgriezenisko saiti.

Mīļš paldies mūsu māsām un brāļiem - pārējiem novadu kopienu filantropijas fondiem, it īpaši par sirsnīgo draudzību ar Valmieras novada fonds, Limbažu fonds un Alūksnes un Apes novada fonds.

Sirsnīgi pateicības vārdi visiem, kuriem vēl nepateicām to personīgi!

Un, protams, tencinām visus, kas atsaucās aicinājumam un atnāca ciemos svinēt desmitgadi, labdarību un kopābūšanu! Tas bija saviļņojoši un laimīgi!

Esam atvēruši ziedojumu kastīti - ziedojuma summa ir 645,00 EUR un tā ir pietiekami liela summa, lai īstenotu vismaz divu bērnu sapnīšus. PAAAAALDIEESSSSS!

Lai arī jūsu lieliskie sapņi nepaliek tikai uz papīra, galvās vai zem spilvena - celiet tos gaismā, stāstiet par tiem un ļaujiet tiem atrast ceļu PIEPILDĪTIES!

Par pasākuma finansēšanu jāpateicas Sabiedrības integrācijas fonds un Kultūras ministrijai par piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem, Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Muzicēja Madaļu Trio (Līvāni/Daugavpils), izklaidēja Uģis Točs (Valmiera/Jelgava/Rīga), ar skaņu apgādāja Andris Lazdāns (Vārkava/Preiļi), ēdienus gatavoja un servēja Preiļu vecākais restorāns (Kooperatīvā iela 1a), torti cepa Arka Preili , zāli ar ziediem greznoja Silvija Berezovska (Preiļu Kultūras centrs), ziedus pa pļavām lasīja Elvīra, Iveta, Irēna, Alīna, Evija, Adrians (Viduslatgales pārnovadu fonds), fotografēja Egita Jonāne (Naujene/Preiļi), šo visu rakstīja Evija (Jelgava/Preiļi)

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums