Jaunumi

TIESĪBSARGS pateicas Viduslatgales pārnovadu fonda dibinātājam Artim Utinānam

Otrdien, 5. decembrī, Tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) svinīgā apbalvošanas ceremonijā LNB Ziedoņa zālē pasniedza galvenās balvas un atzinības konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” šī gada laureātiem.

Ar lielu prieku apsveicam Viduslatgales pārnovadu fonda dibinātāju, uzraudzības padomes ilggadējo dalībnieku, atbalstītāju un domubiedru Arti Utinānu, kurš ieguva LR Tiesībsarga Pateicību par mecenātismu un sociālās stipendijas iedibināšanu. Ar Arta atbalstu ir izmaksātas trīs stipendijas Preiļu novada studējošajiem ar īpašām vajadzībām.Priecājamies par valstiski nozīmīgu pateicību mūsu novadniekam!

Konkurss "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un šogad jau devīto gadu pēc kārtas tas tika rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt tos cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus, kuri aktīvi pārstāvējuši cilvēku ar invaliditāti intereses.

Foto: Krists Luhaers

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums