Jaunumi

Suminām Aglonas pagasta labo darbu veicējus

Svētdien, 3. marta pēcpusdienā Aglonas Kultūras namā valdīja svētku atmosfēra. Tika godināti Aglonas pagasta labo darbu veicēji, pasākumu atbalstītāji, ziedotāji, brīvprātīgā darba veicēji. Liela daļa ir tradicionālā un nu jau arī 2023. gada novada notikuma statusu ieguvušā velomaratona "Ar veļiku pa Aglyunu" līdzdalībnieki, palīgi, labvēļi.

Pasākumu īpaši sirsnīgu padarīja vadītāja Laura Zalāna labestīgais humors, Karinas Stivriņas aizraujošā Laimes stunda, dziesmas un gardās uzkodas, Ievas Pastares, Ilzes Grēveles-Skaraines un Edgara Pastara skanošais trio, protams, arī uzrunas un noskaņa kultūras namā, ko uzbūra Gunta Gulbe-Kalvāne un biedrības "Neaizmirstule" šarmantās dāmas.
Tiem, kas klāt nebija, dodam iespēju ielūkoties caur objektīva aci.

Paldies Sabiedrības integrācijas fondam par piešķirto valsts budžeta finansējumu; biedrībai "Neaizmirstule", Aglonas pagasta pārvaldei un Aglonas Kultūras namam par iesaisti, resursiem un darbu!

Foto: Egita Jonāne

Video-LRT reportāža šeit:

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums