Jaunumi

Piepildi nostalģisko vēlēšanos!

Kad vēl, ja ne rudenī mēs pazīstam nostalģiskas sajūtas. Zināms, - katram ir kādā nostalģiska vēlēšanās – atgriezties pagātnes laikā sev nozīmīgā vietā, pabūt kopā ar mīļiem cilvēkiem vai izdzīvot kādu iztēles ainu no grāmatas, filmas vai fantāzijām par skaistu dzīvi.

1.oktobrī Preiļos, Miķeļdienas tirgus laikā, vēlēšanu laikā, Viduslatgales pārnovadu fonds piedāvā piepildīt savu nostalģisko velēšanos Tirgus laukumā 1. Esam no savām mantu kastēm un atmiņu lādēm izcēlušas visādus jaukus, skaistus, romantiskus šķīvīšus un krūzītes, kanniņas un cukurtrauciņus, lai atdotu tos kāda jūsu nostalģiskā sapņa piepildījumam.

54 tasītes, 48 apakštasītes, figūriņas un jauki nieciņi – dažiem ir stāsts un atmiņas, citas lietas kā nākušas, tā atkal aizies. Varēsiet tās paturēt sev pret ziedojumu. Šoreiz katrai lietai būs sava cena, bet varēsiet kaulēties.

Kāpēc mēs to darām? Jo vēlamies iedot lietām otro elpu, iespēju satikt kādu, kas tās turēs godā un izmantos labāk nekā mēs jebkad tās turot kastēs. Neuztraucieties, mēs neatdodam pēdējo, kas mums ir, drīzāk aicinām jūs uz jauku nostalģiska miera pauzi tirgus un politisko solījumu jūklī.

Tiekamies 1. oktobrī no plkst. 9:00 pie Viduslatgales pārnovadu fonda Tirgus laukums 1.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums