Jaunumi

NVA dāvana 10 bērniem ar īpašām vajadzībām

Gada nogalē Viduslatgales pārnovadu fonds saņēma dāvanu no Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Preiļu filiāles, 10 brīvbiļetes bērniem ar īpašām vajadzībām uz Rīgu, uz muzikāli izklaidējošo izrādi bērniem “Jampadracis pasaku valstībā”. 

Gaidot Ziemassvētkus, Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki un viņu draugi bija saziedojuši līdzekļus, lai bērniem ar īpašām vajadzībām, viņu vecākiem dāvinātu iespēju piedalīties ladarības pasākumos vairākās Latvijas vietās. Pasākums uz kuru devās 10 bērni ar pavadītājiem no Preiļu novada, norisinājās 21. decembrī Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā “Zirgu pasts”. Izrādē pasaku tēlos bija iejutušies Valmieras teātra aktieri un Rīgas viesmākslinieki . Izrādes beigās kā jauks pārsteigums pie bērniem ieradās Salatētētis un katrs bērns saņēma dāvanu. Pēc izrādes bērni un pieaugušie apskatīja krāšņi saposto galvaspilsētu, Lido centru un cienājās ēdināšanas uzņēmumā McDonald's. Patīkamu iespaidu pilni un laimīgi bērni atgriezās mājās lai turpinātu gaidīt vēl citus brīnišķīgus Ziemassvētku pārsteigumus.

Viduslatgales pārnovadu fonds saka paldies par bērniem sagādātajiem jaukajiem svētku brīžiem NVA Preiļu filiāles kolektīvam , Preiļu novada domei, kas nodrošināja transportu un ēdināšanas uzņēmumam Mc Donalds par atbalstu.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums