Jaunumi

Labdarības akcijas Lielajā Jurģu tirgū Preiļos

Paldies visiem ziedotājiem, kas atbalstīja Viduslatgales pārnovadu fonda īstenotās labdarības akcijas Lielajā Jurģu tirgū Preiļos 23. aprīlī.

Tirgus apmeklētājiem bija iespēja ziedot gan iegādājoties grāmatas, gan Preiļu un Līvānu mūzikas un mākslas skolu audzēkņu darinājumus. Darinājumi tapuši 2021. mācību gada sākumā mākslas darbnīcās labdarībai. Ziedojumi tiks novirzīti jauno talantu stipendijām. Ik gadu uzsākot mācību gadu piešķiram 25 stipendijas Preiļu un Līvānu MMS audzēkņiem 60 eiro apmērā. Tirdziņā esam savākuši 93 EUR – tas ir pusotrai stipendijai.

Šopavasar esam uzsākuši vēl vienu ziedojumu piesaistes akciju. Publiskos pasākumos mūsu draudzene Strīpzeķe aicinās ikvienu izbraukt ar divriteni un iegūt balvu. Vai arī iegūt jaunu neparastu pieredzi.

Divritenis ir neparasts, un ne katrs, kurš sakās protam braukt ar divriteni, varēs to izdarīt. Divriteņa mehānismā ir “kļūda” –tu vairs nevari atraut kājas no zemes un mīties uz priekšu. Līdzīgi cilvēka ķermenī ir funkcionāli traucējumi, kas šķietami vienkāršo padara neiespējamu. Ziedojumus vācam Preiļu un Līvānu bērniem ar īpašām vajadzībām vai invaliditāti valsts un pašvaldības neapmaksāto pakalpojumu izdevumu segšanai. Abos novados aug nepilni 5000 bērnu, bet gandrīz 3% no tiem ir piešķirta invaliditāte.

Jurģu tirgū savācām 45 eiro. Ziedojums tiks novirzīts meitenītei Danai silto smilšu nodarbībām. Par šo naudu varēsim apmaksāt 3 nodarbības.

Divriteņa akciju finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds par LR Kultūras ministrijas piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Paldies visiem, kuri atsaucās, iesaistījās un ziedoja! Paldies visiem, kuri atnāca, parunājās un pasmējās kopā ar mums!

Foto: Santa Logina

                 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv