Jaunumi

Ģimenēm draudzīgs pieredzes apmaiņas pasākums

Ar lielu prieku un lepnumu vēlamies padalīties ar jauku ziņu-Viduslatgales pārnovadu fonds SIF īstenotās valsts programmas ietvaros ir ieguvis “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu! Ko nozīmē šis statuss? Tas ir apliecinājums ieviest ģimenēm draudzīgas darba organizācijas prakses un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā.

10. augustā Līvānos notika ģimenēm draudzīgs pieredzes apmaiņas pasākums, kur piedalījās “Ģimenēm draudzīgas darbavietas” statusu ieguvušo darbavietu pārstāvji no dažādām Latvijas pilsētām. Pasākumā piedalījās gan pieaugušie gan bērni, un aktivitātes bija noorganizētas tā, lai būtu interesanti gan lieliem gan maziem.

Kamēr pieaugušie MJIC “Kvartāls” mājīgajās telpās klausījās prezentāciju, bērni tikmēr varēja izklaidēties spēļu istabā .

Folkloras kopas “Turki” skanīgo dziesmu pavadījumā ar Līvānu pārceltuvi pasākuma dalībnieki devās pāri Daugavai turp un atpakaļ, tika izdancināti “Turku” sievu dziesmu pavadījumā, cienāti ar zāļu tējām un vēl apdāvināti ar kliņģerīšu, piparmētru buntītēm.

Līvānu 1.vidusskolas direktors Gatis Pastars izvadāja ekskursijā pa skolu, un tik aizrautīgi stāstīja par viņu skolā praktizēto mācību procesu, ka dažs labs no bērniem jau apsvēra domu-cik labi būtu mācīties šeit! Pēc ekskursijas vēl bija patīkams bonuss- iespēja nogaršot Līvānos ražotu Siera saldējumu!

Līvānu stikla un amatniecības centrā gides pavadībā varēja apskatīt Līvānu stikla muzeja eksponātus, kuru vidū daudzi saskatīja vāzes un glāzes, kas esot manītas arī vecmāmiņu sekciju mazliet apputējošos plauktos. Bērni tikmēr darbojās radošajā darbnīcā, kur varēja izpausties apzīmējot stikla lāsītes.

Pasākumu organizēja Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Līvānu pašvaldību.

Foto: Iveta Kivleniece

  

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv