Jaunumi

Aicinām uz Ziemassvētku dāvanu bodīti

18.-20. decembrī no 9:00 līdz 15:00 Viduslatgales pārnovadu fonda birojs Preiļos Tirgus laukumā 1 būs pārvērties par improvizētu Ziemassvētku dāvanu bodīti.

Dāvanas bodītē ir darinājuši Preiļu novada iedzīvotāji, kam nepieciešamas īpašas rūpes un solidārs atbalsts - Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas aprūpes centra klienti. Dienas aprūpes centrā lielu daļu sava laika pavada pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī darbojas iedzīvotāji, kas nonākuši grūtībās.

Dāvanas – keramikas izstrādājumi, eglīšu rotājumi, rotas lietas, dažādi suvenīri un pašu gatavotas ķirbju sukādes varēs iegādāties par ziedojumu. Par saziedoto naudu Dienas aprūpes centra klientiem līdzēsim iegādāties tik ļoti kāroto muzikālo deju paklāju. Bodītē būs arī brīvgalds – dažādas jaukas lietas, ko varēs paņemt gluži par brīvu vai atstājot simbolisku ziedojumu.

Iegādājot dāvaniņas, aizvien būtiskāk kļūst ar savu pirkumu iepriecināt ne tikai dāvanas saņēmēju, bet arī tās gatavotāju, atbalstīt kādu, kuram jūsu ziedojums var pārvērsties par lielu notikumu un iespēju. Tāpēc labdarības dāvanai ir divi saņēmēji – gan apdāvinātais, gan tās rādītājs.

Aicinām iegriezties Fonda birojā, palūkoties un, protams, arī iegādāties dāvaniņu ar vērtību un jēgu!

P.S. Viduslatgales pārnovadu fonds apliecina, ka labdarība iepriecina un rada Ziemassvētku laimes sajūtu ikvienam, kas tajā labprātīgi iesaistās


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums