Jaunumi

29.01.2016. notika VLPF un PRP jauno telpu prezentācija

VLPF un PRP 2016. gadu sāka ar ievākšanos jaunas telpās – Tirgus laukumā 1, Preiļos.

29. janvārī notika telpu prezentācija uz kuru bija aicinātas Preiļu, Līvānu, Aglonas, Vārkavas un Riebiņu pašvaldības, VLPF un PRP padomes, labvēļi, draugi un atbalstītāji.

Līdz šim abas organizācijas darbojās Kooperatīva ielā 6, bet palielinoties darba apjomam radās nepieciešamība pēc plašākām telpām, kur būtu ofisa telpa, telpa administratīvajai un finanšu vadītājai un semināru telpa. Tāpēc griezāmies pie Preiļu novada domes un izteicām savu vajadzību, domes priekšsēdētāja Maruta Plivda piedāvāja vietu Tirgus laukumā-1. Apskatot šīs telpas tās mums uzreiz iepatikās, tikai bija bažas par to vai spēsim apmaksāt siltumu, jo telpas tiek apsildītas ar elektrību. Bažas bija pamatotas un atkal vērsāmies pie novada domes. Izpilddirektors apskatot un izvērtējot situāciju pieņēma lēmumu ierīkot sildīšanas sūkņus, kas darbojas nevainojami un telpas ir siltas.

Lai iekārtotos jaunajā mītnē, lai būtu patīkami strādāt pašiem un ienākt apmeklētājiem, bija nepieciešams veikt kosmētisko remontu. VLPF remonta veikšanai līdzekļu nebija, tādēļ remontdarbu veikšanai pieaicinājām brīvprātīgos, kas nevainojami tika galā ar nepieciešamajiem darbiem. Par paveikto sakām lielu paldies Jānim Vaivodam un Indriķim Onskulim.

Lai jaunās telpas iekārtotu bija nepieciešamas mēbeles, datortehnika un aprīkojums, ar to, kas jau bija iegādāts līdz šim bija ļoti par maz. Te mums izlīdzēja biedrība “Rožupes sabiedriskais centrs”, kas savu aktīvo darbošanos ir pārtraukusi, un biedrības valde pieņēma lēmumu visas mēbeles un aprīkojumu ziedot VLPF, līdz ar to esam aprīkojuši visas telpas. Lielu Paldies par šo lēmumu un dāsno ziedojumu sakām Rožupes sabiedriskā centra valdes priekšsēdētājai Sandrai Jēgermanei.

Pasākuma laikā jaunās telpas un visus klātesošos svētīja priesteris Juris Zarāns no Līvāniem, un vēlēja lai izdodas piepildīt visas labās idejas un lai Dieva palīgs mūsu labajiem darbiem.

Mēs fonda un partnerības darbinieki esam priecīgi un apmierināti ar jauno mītnes vietu un ļoti ceram, ka varēsim šeit strādāt un uzturēties ilgstoši, īstenot jaunus sabiedrībai un iedzīvotājiem vajadzīgus projektus. Jau šobrīd apmeklētāji priecājas, ka esam pieejami pilsētas centrā un pirmajā stāvā, jo mūsu mēķauditorija ir gan gados veci cilvēki gan cilvēki ar īpašajām vajadzībām.

Jaunais gads ir sācies ļoti darbīgs un solās būt vēl darbīgāks, jo pavisam drīz VRG ( vietējā rīcības grupa) sāksies jaunais plānošanas periods ar LEADER projektu iespējām, fonda darbībā turpināsies Mazo grantu projekti un projekti Jauniešu idejām, atsāksies akcija Piepildīt Sapni-3, piedalīsimies līdzdalības programmā Maizes rieciens, lai atkal fonda teritorijas maznodrošinātajām ģimenēm pavasarī piedāvātu palīdzību sēklu un stādām materiāla iegādei, martā uz Lieldienām turpināsim iepriecināt sirmgalvjus ar svētku paciņām un tā varētu turpināt uzskaitīt visus šāgada plānus.

Mēs ceram, ka jaunajās mājās mēs paveiksim visus ieplānotos darbus un ka mums izdosies īstenot arī jaunas ieceres un projektus.

Lai mums visiem kopā izdodas!

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv