Projektu programma

Jauniešu iniciatīvas grupa Aizkalnieši realizēja projektu “MIXLIS”

18. septembrī Aizkalnes pagasta bērni un jaunieši ar prieku nāca piedalīties spēļu vakarā jaunizveidotajā brīvā laika pavadīšanas telpā Aizkalnes tautas namā. Piedaloties VLPF mazo grantu projekta konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2015” jauniešu iniciatīvas grupa Aizkalnieši izstrādāja projektu “MIXLIS”, kura ietvaros tika iegādātas dažādas galda spēles un labiekārtota brīvā laika pavadīšanas telpa.

Līdz šim laikam Aizkalnē nav bijusi ne telpa, ne vieta, kur satikties un saturīgi pavadīt brīvo laiku bērniem un jauniešiem, kuri līdz šim ir bijuši spiesti pavadīt brīvo laiku zem klajas debess. Paredzamie galvenie pasākumi- galda spēļu vakari, turnīri, konkursi, diskusiju rīkošana u.c. jauniešus interesējošas aktivitātes.

Šis ir mūsu pirmais kopējais projekts, tā ir mūsu pirmā pieredze projekta izstrādē un norisē. Projekta “MIXLIS” ietvaros, tika radīta fantastiska iespēja bērniem un jauniešiem - darīt lietas kopā, nevis katram atsevišķi, un mēs gribam padarīt savu un citu jauniešu dzīvi krāsaināku un aktīvāku, izmantojot dažādas radošās izpausmes formas. Vēlamies pilnveidot jauniešu komunikācijas un savstarpējās sadarbības iemaņas, lai veicinātu viņu iesaistīšanos Aizkalnes sabiedriskajā dzīves veidošanā.

Mēs ar prieku gaidīsim Aizkalnes bērnu un jauniešus uz spēļu vakariem!!!Māra Rožinska
Aizkalnes TN vadītāja

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv