Iedzīvotāji veido savu vidi

Vārkavas novada iedzīvotāji ar Viduslatgales pārnovada fonda finansiālu atbalstu izremontējuši Vārkavas baznīcai bojāto sienu

Viduslatgales pārnovadu fonda mazo grantu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi-2018” Vārkavas novada iedzīvotāju iniciatīvu grupa “Mēs-Vārkavai!” ir īstenojusi projektu “Vārkavas Vissvētākās trīsvienības Romas katoļu draudzes baznīcas sienas remonts”.

19. jūlijā iniciatīvas grupas dalībnieki (Juris Spūlis, Iveta Stivriška, Skaidrīte Medne, Andris Lazdāns, Anita Brakovska, Aija Bitinas, Ainārs Gavars, Anna Vanaga, Jānis Brakovskis) pulcējās uz talku, kad baznīcas bojātās sienas tika attīrītas no vecās krāsas un apmetuma un tika izvākti gruži. Pēc tam tika veikto sienas špaktelēšanas, apmešanas, slīpēšanas un krāsošanas darbi, kas tika pabeigti 27. jūlijā.

Darbu veikšanai plānotais finansējums ir 710 Eur. 550 EUR ir granta piešķirtie līdzekļi, 160 EUR — līdzfinansējums.

Pirmie mūsu veikumu varēja novērtēt Vārkavas kapu kapusvētku dalībnieki 28. jūlijā, kas bija pulcējušies uz aizlūgumu baznīcā.

Realizējot projektu «Vārkavas Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu draudzes baznīcas sienas remonts», esam radījuši patīkamu vidi dzīves visnozīmīgāko notikumu svinēšanai mūsu draudzes locekļiem un viņu viesiem no visas Latvijas un ārzemēm.

Projekta finansē Vārkavas novada dome.

Iniciatīvu grupas “Mēs-Vārkavai!” dalībniece
Skaidrīte Medne

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv