Iedzīvotāji veido savu vidi

Sīļukalnā labiekārto sporta laukumu

Biedrības "Saulrozītes" mazo grantu projektu "Sīļukalna sporta laukuma labiekārtošana" maijā un jūnijā paveica aktīvākie un sportiskākie Sīļukalna pagasta iedzīvotāji-Pēteris Stankevičs, Edijs Broks, Rolands Naglis, Pēteris Opolais, Jānis Bečs, Agnese Stankeviča, Juris Dūda, Māris Bernāns, Matīss Teilāns, Andris Jaungailis. Sporta laukumā tika nomainīti volejbola un futbola tīkli, basketbola grozu tīkli, tika atjaunoti basketbola un volejbola laukumu segumi un sakopta ugunskura vieta.

Labiekārtotajā sporta laukumā 29.jūnijā Sīļukalnā tika veiksmīgi aizvadītas Pēterdienas netradicionālās sporta spēles. Pēterdienas sporta spēles bija īpaša Sīļukalna pagasta pārvaldes tradīcija daudzus gadus, līdz to izjauca Covid pandēmija. Šogad šī sportiskā tradīcija tika atjaunota. Volejbols, basketbola soda metieni, šautriņu mešana, "zivju" makšķerēšana, riepas velšana un stafetes-šādās disciplīnās piedalījās vairāk nekā 100 Pēterdienas sporta spēļu dalībnieku gan no Sīļukalna, gan no apkārtējiem pagastiem.

Visu vasaru vakaros sporta laukumā pulcējās dažādu vecumu Sīļukalna pagasta iedzīvotāji, lai spēlētu futbolu, volejbolu un basketbolu, un ikviens bija priecīgs par sporta laukumā paveiktajiem labiekārtošanas darbiem!

Biedrības “Saulrozītes ” valdes locekle
Iveta Broka-Kazāka

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums