Iedzīvotāji veido savu vidi

Rožupieši nosvinējuši mācību gada beigas Ģimeņu sporta dienas svētkos

30. maijā pie Rožupes pamatskolas zumēja kā bišu spietā. Bija sapulcējušās vairāk nekā 25 Rožupes pagasta ģimenes. Gan lielie, gan mazie bija gatavi piedalīties Sporta svētkos.

Pirms sportošanas sportotājus ar dziesmu sveica skolas ansamblis. Kopā tika nodziedāta Sporta svētku himna. Bija ieradušās arī Mikipeles, kuras ar savu klātbūtni priecēja, uzjautrināja, kā arī uzmundrināja sportotājus.

Ģimenes bija uzmanīgas spēlējot ,,Jengu”, precīzas ,,Twist Ladder”. Savu spēku parādīja virves vilkšanā, izveicību boulingā, kriketā un jautrajā stafetē. Veiksmīgākie uzvarēja ,,Cirkā”.

No sportošanas brīvajos brīžos varēja piedalīties paklājiņu un paliktnīšu tamborēšanas, māla svilpavnieku izgatavošanas, sveču liešanas un salmu rotu izgalavošanas darbnīcās. Kā arī individuāli uzspēlēt galda futbolu.

Par atmiņu no Sporta svētkiem, katra ģimene saņēma nozīmīti, pirmo triju vietu ieguvēji – kausus.

Paldies Rožupes pagasta ģimenēm , kuras piedalījās Rožupes pagasta ģimeņu sporta svētkos!

Paldies pasākuma finanšu avotam – Līvānu novada domei, projekta ieviesējam nodibinājumam ,,Viduslatgales pārnovadu fondam”, kā arī SIA ,,Līvānu kūdras fabrika” par līdzfinansējumu.

Sagatavoja I. Kūkusiliņa

        


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums