Iedzīvotāji veido savu vidi

Nosvinēta 2023. gada pašvaldības mazo grantu projektu ieviešanas sezona

Saltu vēju un puteņa vakarā 12.01.2024. Preiļu kultūras nama mājīgajā zālē pulcējās Preiļu un Līvānu novadu pašvaldību mazo grantu 2023. gada projektu īstenotāji, lai satiktos, atskatītos uz padarīto un nosvinētu rosīgas projektu sezonas noslēgumu.

2023. gadā Preiļu novadā tika īstenoti 17 projekti par kopējo summu 10 734,00 EUR un 8 projekti Līvānu novadā par 4900,00 EUR.

Projektu rezultātā tika izdotas trīs grāmatas, divi fotoalbumi, viens atmiņu krājums, veikti atjaunošanas darbi Vārkavas baznīcā un Sīļukalnu sporta laukumā, nosvinētu pieci svētki, sešu projektu ietvaros notikuši vairāki tematiskie pasākumi, izveidoti seši objekti, iegādāti palīglīdzekļi un sporta inventārs, uzšūti tautiskie brunči un trīs projektos notikuši dažādi mācību pasākumi un praktiskās nodarbības.

Pasākumā pateicības vārdus sava novada darbīgajiem iedzīvotājiem teica Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ginta Kraukle, Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un labklājības jautājumos Ineta Anspoka, Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle Evija Gurgāne. Dāvaniņas sarūpēja biedrības “Atspulgs L” vadītāja un projekta īstenotāja Skaidrīte Grigale.

Muzikālais sveiciens izskanēja no dueta “Paprika” – Kristīnes Lazdānes un Ritas Gabrusānes – Bogdanovas.

Pasākuma izskaņā pirms došanās ziemas aukstumā novadnieki tika pacienāti ar kafiju un kūciņām.

Marta sākumā tiks izsludināts 2024. gada mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi”.

Foto Inese Anina

        


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums