Iedzīvotāji veido savu vidi

Muzikāli latgaliska pēcpusdiena Līvānos

2. septembrī notika pasākums “Muzikāli latgaliska pēcpusdiena”, kur pie Līvānu ezera par jauniešu uzņēmību un latgalisko vērtību saglabāšanu varēja uzzināt ikviens apmeklētājs. Pasākuma ietvaros par savām darbības gaitām stāstīja Anna Kārkle kopā ar folkloras kopas “Ceiruleits” jauniešiem. Anna ar jauniešiem padalījās iespaidos un pieredzē, kas gūta arī citās pasaules valstīs, dziedot un muzicējot latgaliski. Tāpat arī par savu pieredzi vietējā mērogā, uzsākot jaunas mūzikas grupas gaitas, kā arī izlaižot savu pirmo singlu dalījās jaunietes no grupas “Ķīmijas moku kabinets”.

Paldies par sirsnīgajām sarunām, draudzīgo atmosfēru un skaisto mūziku! Īpašu paldies vēlamies teikt brīvprātīgajiem jauniesiem un projekta pasākuma koordinātorei Lāsmai Kursītei - Kozulei.

Pasākums notika projektu konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi 2023” ietvaros. Projekta finansētājs- Līvānu novada dome. Projekta ieviesējs - Nodibinājumu Viduslatgales pārnovadu fonds.

Biedrība "Riktīgi NAISS"

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums