Iedzīvotāji veido savu vidi

Mednieku klubs "Ašinieki" realizējis mazo grantu projektu

Sutru pagasta mednieku kolektīvs ar mazo grantu projekta “Iedzīvotāji veido savu vidi” atbalstu, veiksmīgi realizējis projektu “Apsildes un ventilācijas sistēmas uzstādīšana mednieku kluba “Ašinieki” saieta namā”. Darba grupa veicot cenu izpēti apkures ierīkošanai un izvērtējot ekonomisko izdevīgumu, nonāca pie šāda veida apkures sistēmas ierīkošanas. Siltumsūkņi tiek plaši izmantoti ātrai, ērtai un efektīvai telpu apsildīšanai, tie darbojas klusi. Šis, iespējams, mūsdienās ir diezgan populārs apkures veids. Apkure ar siltumsūkni ir piemērota visām ēkām, gan vecām, gan jaunām. Uzstādot siltumsūkni, nav jādomā par kurināmā iegādi un uzglabāšanu. Pēc līguma parakstīšanas par līdzekļu piešķiršanu projekta realizēšanai, tika pieteikta gaisa siltumsūkņa uzstādīšana SIA “SALANG P”. Jūnija sākumā saieta namā Rauniešos, ieradās uzņēmuma darbinieki, lai uzstādītu iekārtu. Nama telpas platība ir 32m2, tajā atrodas ūdensvads, izlietne, dažādas iekārtas.

Medniekiem šī ēka kalpo kā saieta vieta apmācībām, sapulcēm un veicamo darbu plānošanai. Apsildes un ventilācijas sistēmas ierīkošana dot racionālu un mūsdienīgu pielietojumu jebkurā gadalaikā, gan veicot telpu apsildi drēgnajā rudenī un aukstajā ziemā, gan radot gaisa plūsmu svelmainajā vasarā. Mednieku kolektīvs regulāri pulcējas šajā namā, lai nopļautu zāli, veiktu remontdarbus un pilnveidotu saimniekošanas apstākļus. 

Sirsnīgs paldies nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” darbiniekiem un Līvānu novada pašvaldībai par atbalstu mūsu ieceres īstenošanā.

Projekta koordinators: M.Grigalis

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums