Iedzīvotāji veido savu vidi

Līvānos realizēts mazo grantu projekts "Esi kustīgs-būsi lustīgs"

Mazo grantu konkursa “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2020” ietvaros realizēts Līvānu novada līnijdeju grupas “Black Coffee” projekts “Esi kustīgs, būsi lustīgs!”, kura mērķis bija piesaistīt papildus finansējumu līnijdeju sieviešu zābaku izgatavošanai.

Ar projekta atbalstu, līnijdeju grupai “Black Coffee” tika izgatavoti seši pāri līnijdeju sieviešu balti ādas zābaki, kā deju grupas vienojošs elements.
Zābaku izgatavošanu veica M/U Andrejs Kazancevs no Tukuma.

Pateicoties šim projektam, līnijdeju grupai tika nodrošināts vizuāli pievilcīgs tēls, kas cels grupas dalībnieču pašapziņu un padarīs priekšnesumus daudz baudāmākus pasākumos, kuros piedalīsmies.

Diemžēl, saistībā ar koronavīrusa izraisīto slimību COVID–19, pašreiz visi pasākumi ir atcelti. Ļoti ceram, ka 2021.gada maijā Līvānu līnijdeju grupa “Black Coffee” varēs priecēt Līvānu novada iedzīvotājus un viesus ar savas 20. dzimšanas dienas jubilejas koncertu.

Lielu paldies vēlamies teikt apavu meistaram Andrejam Kazancevam, Viduslatgales pārnovadu fondam un personīgi E.Gurgānes kundzei par palīdzību un atbalstu projekta īstenošanas laikā , Līvānu novada domei par finansiālo atbalstu, Līvānu novada kultūras centram un personīgi Inesei Brūverei par aktīvu līdzdalību.

Inese Valtere,
Projekta vadītājaIesaki draugiem:   Draugiem.lv