Iedzīvotāji veido savu vidi

Lai skan Pelēčos!

Nemanāmi pienācis Novembris - Latvijas svētku mēnesis, un nu - ar patiku atskatāmies uz paveikto - Mazā granta “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2020" projektu.

Pelēču pagasta Jauniešu Iniciatīvu grupa šogad realizēja jau kādu laiciņu lolotu ideju - projektu "Lai skan!". Esam iegādājušies aktīvo skaļruni, 3 mikrofonus un kancelejas piederumus radošo darbnīcu organizēšanai.

Projekta mērķis: Pārvietojamas apskaņošanas iekārtas iegāde, lai nodrošinātu labu, kvalitatīvu skaņu pasākumos, aktivitātēs kā arī pilnveidot materiāli tehnisko bāzi kvalitatīvu un konkurētspējīgu kultūras pakalpojumu sniegšanai pagasta un novada jauniešiem, iedzīvotājiem, un paaugstināt apskaņošanas kvalitāti dažāda veida pasākumos, pašdarbības kolektīvu mēģinājumos.

Esam gandarīti ar paveikto, jo aktīvā skanda ir ļoti noderīga gan Pelēču pagasta, gan Pelēču pamatskolas un jauniešu organizētajos pasākumos. Tā ir viegli lietojama, kompakta un praktiska!

Vēlamies tiekt lielu PALDIES Viduslatgales pārnovadu fondam par piedāvāto iespēju un Preiļu novada domei par finansējumu!

Ziņu sagatavoja Sandra Stendere-Šteinberga

 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv