Iedzīvotāji veido savu vidi

Īstenots mazo grantu projekts Smelteros

Biedrība Sabiedriskais centrs "Smelteriešu cimdiņš" ir īstenojis Nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" un Preiļu novada Pašvaldības Mazo Grantu projektu " Daudzfunkcionāla atpūtas vieta kopīga brīvā laika pavadīšanai jauniešiem Smelteros"

Projekta ietvaros ir izveidoti un nokrāsoti soliņi no paletēm. Lai sēdēšana būtu ērtāka, ir sašūti krāsaini, lielāki un mazāki spilventiņi. Lai vakaros nebūtu tumšs un neomulīgi, iegādāta gaismas virtene. Jūlijā notika Saunas pagasta organizēta jauniešu nedēļa, kurā, kīno vakariem izmantoja pirmos mūsu pagatavotos soliņus un spilventiņus. Tāpat arī tagad, kad skolas laikā, jaunieši Smelteros atbrauc nedēļas nogalēs, labprāt izmanto iespēju satikties un kopīgi pavadīt laiku telpā, kuru jaunieši paši pamazām ir iekārtojuši, lai tur justos ērti un omulīgi.

Paldies Smelteru apkārtnes jauniešiem- Amandai Rubīnei, Līgai Kivleniecei, Katrīnai Dambai,Jānim Stolipinam, Reinim Pastaram, Kristapam Stolipinam un Agrim Pastaram par aktīvu līdzdalību un darbošanos projektā. Paldies Anitai Vjaksei, Valentīnai Rubinei, Aigaram Ivdrim par atbalstu un palīdzību jauniešiem biedrībai "Smelteriešu cimdiņš"projekta realizēšanā.

Paldies Preiļu novada pašvaldībai un Nodibinājumam Viduslatgales pārnovadu fonds, par Mazo grantu projektu konkursa atbalstīšanu un organizēšanu, kur iedzīvotājiem ir dota iespēja labiekārtot vidi savā pagastā.

Sagatavoja: Projekta vadītāja Daina Gudļevska


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir īstenotas kanisterapijas nodarbības bērniem

Šī gada oktobra mēnesī un novembra sākumā katru otrdienas pēcpusdienu Biedrības “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” telpās notika kanisterapijas nodarbī

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums