Iedzīvotāji veido savu vidi

Iedzīvotāju iniciatīvu grupa “Radām paši” veiksmīgi īsteno projektu “Dzimšanas dienā ar vainagu rotāties!”

IG “Radām paši” sadarbībā ar bērnu rotaļu istabu “Atpūta” 2020. gada oktobrī aicināja piedalīties dažādu galvas rotu veidošanas meistarklašu ciklā. Šīs meistarklases norisinājās ar nodibinājuma “Vidulatgales pārnovadu fonds” un Līvānu novada domes finansiālu atbalstu.

Meistarklases organizēja iniciatīvas grupas biedri sadarbībā ar Līvānu novada amatniekiem, kuri vadīja šīs nodarbības, tādā veidā popularizējot un atbalstot vietējos pilsētas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus – amata prasmju nesējus. Dzīvo ziedu vainagu meistarklasi vadīja Sanita Lazdāne, Mākslīgo ziedu vainagus rādīja kā veidot Inta Reča, Cepures tika pītas Maijas Jasinskas vadībā, Pērļu kroņus un izšūto kroņu darināšanu ierādīja Aija Smirnova, savukārt projekta noslēgumā iedvesmojošu lekciju vadīja Aija Rožinska. Kopā galvas rotu veidošanas meistarklasēs tika izveidoti 100 dažādi vainagi vai galvas rotas, piedaloties dažāda vecuma dalībniecēm no dažādām vietām Līvānu novadā, kuras apguva kādas galvas rotas veidošanas pamatus, dalībniecēm tika celta pašapziņa šajā drūmajā lakā, kā arī viņas tika motivētas darboties radoši un attīstīt savas prasmes.
Vienā darbnīcā tika uzņemtas 20 personas. Aktivitātes bija tik pieprasītas, ka vietas tika rezervētas divu dienu laikā pēc informācijas ievietošanas medijos.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums