Iedzīvotāji veido savu vidi

Iedzīvotāji tiek aicināti dalīties savās atmiņās!

Iedzīvotāju iniciatīvu grupa “Kultūras vērtību glabātāji” īsteno projektu “Līvānu novada amatiermākslas kustības līkloči toreiz un tagad” un aicina iedzīvotājus dalīties savās atmiņās!

Lai atmiņas neizzustu, iedzīvotāju iniciatīvu grupai radās ideja par vēsturisko materiālu apkopošanu, kas skar amatiermākslas kustību, izveidojot digitāli lasāmu stāstu krājumu. Šis ir vērtīgs iemesls un lielisks veids, kā kopā radīt paliekošu vērtību visa novada kultūras nozarei.

Iniciatīvu grupa aicina ikvienu, kurš vēlas padalīties ar savām atmiņām un fotogrāfijām par dalību kādā no Līvānu novada amatiermākslas kolektīviem, kas ir kādreiz bijuši vai šobrīd darbojas.

Stāstus un vēstures liecības lūdzam ienest personīgi Līvānu novada kultūras centrā vai sūtīt uz epastu – kc@livani.lv līdz 30. septembrim.

Projekts tiek īstenots nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" mazo grantu projektu konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi - 2023” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Līvānu novada pašvaldība.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums