Iedzīvotāji veido savu vidi

Biedrības “Baltā māja” Labo lietu darbnīca

Biedrībā “Baltā māja” noslēdzies nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” organizētā mazo grantu projektu konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi - 2019” projekts “Labo lietu darbnīca”. Šī projektu konkursa mērķis bija atbalstīt radošus un inovatīvus vietējo iniciatīvas grupu un sabiedrisku organizāciju projektus. Īstenojot kultūras, izglītības, sporta, brīvā laika, uzņēmējdarbības un vides sakopšanu vietējā teritorijā. Veicinot minēto aktivitāšu popularizēšanu un lauku iedzīvotāju iesaistīšanos šajās aktivitātēs. 

4. oktobrī noslēdzās projekts “Labo lietu darbnīca”, kad biedrības “Baltā māja” pārstāvji un brīvprātīgie devās pie Līvānu slimnīcas ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas klientiem, lai dāvinātu biedrības brīvprātīgo darbinieku sarūpētās dāvanas: ar rūpību un mīlestību darinātos košo čību pārus, kas līdz ar pirmo sniegu priecēs nodaļas klientus un Līvānu 1. vidusskolas sākumskolas bērnu darinātās apsveikuma kartītes, kas līdzīgi čību siltumam ļoti iepriecināja pateicīgos sirmgalvjus, slimnīcas personālu, kuri ciemiņiem bija sarūpējuši gardu cienastu. Kopā tika uzdāvināti vairāk kā 50 čību pāri un vairāk kā 50 apsveikuma kartīšu ar iedvesmojošiem un siltiem bērnu novēlējumiem, kas tika dāvinātas arī slimnīcas personālam.

Projektā plānotās aktivitātes tika veiksmīgi īstenotas un izdevās pateicoties daudzo biedrības “Baltā māja” brīvprātīgo darbinieku, draugu un labas gribas cilvēku atbalstam un palīdzībai. Lai labās idejas, nodomi un visi sirdsdarbi gūst atbalstu un atsaucību arī turpmāk!


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv